فهرست
رونالدو دشمن شماره یک ژرمن‌ها
رونالدو دشمن شماره یک ژرمن‌ها

رونالدو دشمن شماره یک ژرمن‌ها

آی اسپورت- بازیکنی نیست که بتوانیم بگوییم لیگ قهرمانان را بیشتر از کریستیانو رونالدو دوست دارد. پس دورتموند حق دارد برای بازی امشب که قرار است مقابل برنده توپ طلا و یارانش قرار گیرد بترسد و کمی به «دیوار زردش» شک کند.

کریس تا اینجای کار دو گل در این رقابت‌ها زده و این در حالی است که تنها یک بازی از بازی‌های لیگ قهرمانان گذشته است. او در دیدار مقابل آپوئل دو گلش را زده است. حالا قرار به همراه تیمش به آلمان سفر کرده است. این بازیکن در 6 دیدار 12 گل زده، یک هت تریک مقابل اتلتیکومادرید و بایرن مونیخ و دو گل مقابل یوونتوس در فینال هم جزوش بوده است.

در سال‌های اخیر رئال چندین بار در سیگنال ایدونا پارک بازی کرده است، اما هرگز در دیداری اروپایی موفق نشده دورتموند را در این ورزشگاه ببرد. هرچند که ستاره رئال در دیدار مقابل تیم‌های آلمانی آمار خوبی دارد.

در 19 بازی مقابل باشگاه‌های آلمانی رونالدو 23 گل زده است. او در مجموع 4 گل به دورتموند زده و در 6  بازی مقابل بایرن مونیخ هم نتوانسته 9 گل به این تیم بزند. وولفسبورگ هم دیگر تیم آلمانی است که از ستاره پرتغالی گل خورده است. در دیدار بازگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فصل 16-2015 رونالدو مقابل این تیم هت‌تریک کرده است. شالکه هم 7 بار شاهد باز شدن دروازه‌اش توسط این بازیکن بوده است.

رونالدو در مجموع در بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا 107 گل زده و بدون شک با امید بهبود بخشیدن به این رکورد راهی این بازی‌‎ها خواهد شد. او همیشه دوست دارد از همه بهتر باشد و مطمئنا تلاشش این است که با گلزنی هرچه بیشتر از لیونل مسی، رقیب سنتی‎اش فاصله بگیرد. همچنین این را هم می‌داند که اگر بتواند در دیدار مقابل دورتموند گل بزند و باعث برد تیمش شود، با توجه به بردی که در دیدار مقابل آپوئل کسب کردند شانسشان برای صعود از گروه در همین ابتدای کار چند برابر خواهد شد.

از طرفی رونالدو بعد از بازگشت به بازی‌های لیگ بعد از محرومیتش نتوانسته در دو بازی اول گلی بزند و کمی هواداران را بابت فرمی که دارد نگران کرده است. در نتیجه گلزنی مقابل تیم آلمانی می‌تواند شانس او را برای دور شدن از انتقادات، آن هم در تیمی مانند رئال مادرید که هوادارانش کمتر پیش می‌آید به بازیکنی وفادار بمانند، بیشتر کند.

 

۱    
آی اسپورت
2017-09-26 15:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر