فهرست
غایبان بزرگ لیست کاندیداهای دریافت توپ طلا
غایبان بزرگ لیست کاندیداهای دریافت توپ طلا

غایبان بزرگ لیست کاندیداهای دریافت توپ طلا

آی اسپورت- لیست نهایی کاندیداهای دریافت جایزه توپ طلای فرانس فوتبال معرفی شد و نام چندین بازیکن بزرگ در این لیست خالی است.

بازیکنان بزرگی که به دلایل مختلف نتوانستند در لیست نهایی این دوره باشند و بسیاری از آن‌ها در ادوار قبل جزو کاندیداهای نهایی بودند بیل، اینیستا، گودین، کوکه، آگوئرو، ایبراهیموویچ، پوگبا، واردی، محرز، پایه، لوریس، نویر، مولر، ویدال، ایگواین، په‌په و روی پاتریسیو هستند.

از این اسامی برخی بازیکنانی هستند که مصدومند، مانند زلاتان ایبراهیموویچ و پل پوگبا از منچستریونایتد. همچنین آندرس اینیستا هم سال گذشته مصدومیت‌های زیادی داشت و این مصدومیت‌ها هنوز هم ادامه دارند. در نتیجه این بازیکن بزرگ از بارسلونا هم در لیست جایی ندارد. افرادی مانند واردی و محرز هم طبیعتا به خاطر قهرمانی لستر در لیست قرار گرفته بودند و احتمالش وجود داشت که این فصل از غایبین این لیست باشند.

همچنین کمتر کسانی از غیبت مانوئل نویر و گرت بیل تعجب می‌کنند. دروازه‌بان بایرن و ستاره ولزی رئال هر دو مشکلات مصدومیت زیادی داشتند و در نتیجه می‌توان گفت بیشتر بازیکنان بزرگی که برای این دوره جزوه کاندیداهای نهایی دریافت توپ طلای فرانس فوتبال نیستند مشکل مصدومیت داشته‌اند.

باید دید این سال هم مانند قبل توپ طلا به یکی از دو ستاره جهان، مسی یا رونالدو می‎رسد یا بعد از جدایی فرانس فوتبال و فیفا شاهد حضور بازیکن جدیدی روی استیج برای گرفتن توپ طلا خواهیم بود.

 

 

     
آی اسپورت
2017-10-10 19:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر