فهرست
مورینیو: پیشرفت دفاعی ربطی به فرد ندارد
مورینیو: پیشرفت دفاعی ربطی به فرد ندارد

مورینیو: پیشرفت دفاعی ربطی به فرد ندارد

آی‌اسپورت- مورینیو پیشرفت در وضعیت خط دفاعی تیمش را مدیون عمل‌کرد زوج خط دفاعی نمی‌داند. بعد از خوردن هفت گل در سه مسابقه ابتدایی لیگ برتر، حالا یونایتد در بازی‌های اخیرش با حضور اسمالینگ و لیندلوف در مرکز خط دفاع شرایط بهتری را تجربه کرده و در عین حال توانسته سه برد را به دست آورد، با وجود عمل‌کرد بهتر در خط دفاع، مورینیو این پیشرفت را متوجه دو مدافع مرکزی تیمش نمی‌داند:

«نمی‌خواهم از بازیکن خاصی در خط دفاع نام ببرم، تیم اکنون فشرده‌تر، مستحکم‌تر، با روحیه‌تر، با هماهنگی بیشتر و همدلی و ارتباط بهتر کار می‌کند. تمام پیشرفت‌ها رقم خورده و نتایج خوب هم اعتماد به نفس را به بازیکنان برگردانده است. در کل به عنوان یک تیم پیشرفت کرده‌ایم، نمی‌خواهم بگویم که پیشرفت‌مان را مدیون یک یا دو بازیکن خاص هستیم، نمی‌خواهم فقط به زوج اسمالینگ و لیندلوف اشاره کنم و بگویم این دو پیشرفت را در خط دفاع رقم زده‌اند. تیم در حال بهتر شدن است و این دو هم بخشی از این تیم در حال پیشرفت هستند.»

مورینیو در مورد استراحت دادن به دالوت در بازی با وولوز گفت:

«می‌خواهم این جوان ۱۹ ساله را سر حال نگاه دارم، او فردا مقابل وولوز بازی نمی‌کند. ولی روز سه شنبه مقابل دربی کانتی بار دیگر به میدان خواهد رفت. او در فرآیند تطبیق با بازی برای یونایتد است. بازی کردن برای یونایتد برای یک جوان ۱۹ ساله آسان نیست. آن هم جوانی که از کشور دیگری آمده و از مصدومیتی بازگشته است.»

 

نود

۲    
آی اسپورت
2018-09-22 00:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر