فهرست
کی‌روش: از مدافعانم ممنونم، با دیسیپلین بودند
کی‌روش: از مدافعانم ممنونم، با دیسیپلین بودند

کی‌روش: از مدافعانم ممنونم، با دیسیپلین بودند

آی اسپورت- کارلوس کی روش در کنفرانس خبری پس از بازی ایران مقابل ازبکستان گفت: بازی بسیار سختی برای هر دو تیم بود.امروز نشان دادیم شایسته پیروزی هستیم.در همه زمینه ها خوب کار کردیم.در نیمه نخست به گل ارزشمندی دست یافتیم و در نهایت به پیروزی رسیدیم. البته تیم ازبکستان هم در دقایقی از بازی موقعیت داشت ولی تیم ایران موقعیتهای بیشتری ایجاد کرد و بازی را در اختیار داشت.

علت بازی نکردن جهانبخش،آزمون و دژاگه: این بازیکنان می توانستند از ابتدا برای ما بازی کنند و آماده مسابقه بودند.به دلایل تاکتیکی از آنها در نیمه دوم استفاده کردیم و از آنها راضی هستیم. ما در هوا هم مسلط بودیم و همچنین با سرعت خوب حمله کردیم و موقعیت سازی کردیم.

عملکردخوب خط دفاعی ایران: ازبکستان را به خوبی آنالیز کرده بودیم.بازی ازبکستان با قطر و سوریه را با دقت دیده بودیم.امروز اصلا به مهاجمان ازبک اجازه ندادیم روی دروازه ما خطر ایجاد کنند.به بازیکنانم تبریک می گویم.می خواهم از آنها تشکر کنم که بی نهایت تلاش داشتند و هواداران ایرانی را خوشحال کردند.آنها امروز با دیسیپلین بازی کردند. امشب از سرعت بالای ازبکستان شگفت زده شدم و نمی دانم آنها این سرعت را از کجا آورده بودند. ازبکستان بازی بسیار خوبی انجام داد.

ازبکستان شانس صعود دارد یا نه؟ برد قشنگی کسب کردیم.هر چند باید بگویم هنوز چیزی تمام نشده است و هنوز راه زیادی باقی مانده است.ازبکستان می تواند برای کره و چین خطرات زیادی را ایجاد کند.امیدوارم به این مساله اعتقاد داشته باشید.

 دیدار ایران با کره جنوبی: کار سختی با تیم ملی کره در تهران داریم.

 شما چندین مرتبه در تاشکند تیم ازبکستان را با نتیجه یک بر صفر شکست داده اید، به نظرتان سختترین مصافتان با این تیم کدام بازی بوده؟ دیداری که در تهران به ازبکستان باختیم سختترین بازی ما مقابل ازبکستان بود. البته در بازی امشب دیدیم که حریفان ما در این گروه کار سختی برابر ازبکستان خواهند داشت. اما این سه امتیاز تنها بخشی از امتیازهایی سات که باید برای رسیدن به جام جهانی کسب کنیم و به همین خاطر باید در ادامه بازیهایمان با تمرکزمان بالا به کارمان ادامه دهیم. تنها یک تیم ملی ایران با ثبات می توانست این تیم خوب ازبکستان را شکست دهد

۵ ۱  
آی اسپورت
2016-10-06 19:18:00
نظر دهید

۱ نظر
فرشته ف
جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۲۲
ما هم از شما ممنونیم به خاطر تمام حص و جوشهایی که برامون میخوری؛
خسته نباشی مرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر