فهرست
شایعه روز: پیکه و شکیرا با هم زندگی نمی‌کنند
شایعه روز: پیکه و شکیرا با هم زندگی نمی‌کنند

شایعه روز: پیکه و شکیرا با هم زندگی نمی‌کنند

آی اسپورت - در چند روز اخیر رسانه‌های خبری مختلفی در اسپانیا به انتشار یك خبر جنجالی پرداخته‌اند. اتفاقی كه در صورت تأیید شدنش، می‌تواند بمب خبری هفته‌ها و ماه‌های آتی باشد. روزنامه آ.اس چاپ مادرید در گزارشی به این نكته اشاره كرده كه جرارد پیكه مدافع باتجربه بارسلونا و همسر سرشناسش شكیرا، مدتی است كه دیگر با هم زندگی نمی‌كنند. حتی شنیده می‌شود كه شكیرا، خواننده مشهور كلمبیایی چند هفته‌ای است كه خانه را ترك كرده و البته برای شركت در تور كنسرت جهانی «ال دورادو» همراه با دو پسرشان میلان و ساشا عازم سفر شده است.

این در حالی است كه در ماه‌ها و سال‌های اخیر این زوج سرشناس فعالیت‌های زیادی در شبكه‌های اجتماعی داشتند و بارها عكس‌های مشترك‌شان را در صفحه‌های رسمی‌شان منتشر می‌كردند‌ اما حالا مدتی است كه از عكس‌های شاد و دو نفره این زوج خبری نیست. در عین حال حتی شنیده می‌شود كه شكیرا خانه جدیدی در بارسلونا تهیه كرده و به زودی به این منزل جدید نقل مكان خواهد كرد.

جرارد پیكه و شكیرا در جریان جام جهانی‌ 2010 آفریقای جنوبی با هم آشنا شدند و از آنها به عنوان یك زوج سرشناس و خوشبخت یاد می‌شد. از زمان ازدواج آنها، جرارد پیكه هر زمان كه برای تیمش گلزنی می‌كرد، در شادی بعد از گل دو دستش را بالا می‌برد و دو انگشت از دو دستش را بالا می‌گرفت و به شادی می‌پرداخت كه این عدد 2 نشانه، روز تولد او و شكیراست: 2 فوریه. اما در بازی بارسا در هفته سوم لالیگا مقابل اسپانیول كه با گلزنی جرارد پیكه همراه بود، این مدافع اسپانیایی در هنگام شادی بعد از گل به جای دو انگشت، سه انگشتش را بالا برد كه باعث تعجب خیلی‌ها گردید و البته كسی متوجه منظور او نشد.

یكی از آخرین دفعاتی كه این زوج مشهور در كنار هم دیده شدند، در ماه جولای سال جاری میلادی بود كه پیكه و شكیرا همراه با هم به آرژانتین سفر كرده و در جشن ازدواج لیونل مسی و همسرش آنتونلا روكوزو حضور یافتند. در حال حاضر نه پیكه و نه شكیرا و نه مدیربرنامه‌هایش هیچ یك از آنها در مورد انتشار شایعاتی مبنی بر جدایی آنها از یكدیگر واكنشی نشان نداده‌اند.

۱۳ ۱  
آی اسپورت
2017-09-18 10:59:00
نظر دهید

۱ نظر
بهزاد
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۳۱
از وقتی این پیکه شکیرا رو گرفت دفاع بارسا یه روز خوش ندید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر