فهرست
ریسک قلعه‌نویی روی مسلمان؛ تعویض سوخته
ریسک قلعه‌نویی روی مسلمان؛ تعویض سوخته

ریسک قلعه‌نویی روی مسلمان؛ تعویض سوخته

آی اسپورت – عجیب‌ترین نکته در ترکیب اصلی سپاهان برای بازی مقابل استقلال حضور محسن مسلمان بود. او مدت‌ها مصدوم بود و البته قبل از مصدومیت هم زیاد در ترکیب سپاهان قرار نگرفته بود. در معدود دقایق بازی برای سپاهان هم چیز خاصی از او ندیده بودیم و به همین دلیل قرار دادن او در ترکیب اصلی سپاهان مقابل استقلال توسط قلعه‌نویی یک ریسک بزرگ به شمار می‌رفت. ظاهرا قلعه‌نویی قصد داشت از انگیزه‌های فردی مسلمان برای بازی برابر استقلال استفاده کند. اما هر چه از دقایق اولیه بازی سپری شد مشخص شد که قلعه‌نویی به اشتباه به مسلمان دل بسته است.

مسلمان در نیمه اول بازی کاملا از جریان بازی خارج شده بود. بازیکنان دو تیم درگیر یک بازی محکم و درگیرانه توام با دوندگی و برخوردهای فیزیکی زیاد بودند و این همان چیزی بود که مسلمان اصلا تخصصی در آن ندارد. او اصولا علاقه‌ای هم به این نوع بازی ندارد و سعی می‌کند از درگیری و دوندگی زیاد دوری کند. در دقایق پایانی نیمه اول می‌شد مسلمان را ضعیف‌ترین بازیکن زمین معرفی کرد و پیش‌بینی تعویض او در نیمه دوم اصلا سخت نبود. اما او آنقدر بد بازی کرده بود که قلعه‌نویی در همان بین دو نیمه او را تعویض کرد و علی قربانی را به جای او به زمین فرستاد.

امروز ریسک قلعه‌نویی روی مسلمان جواب نداد و او یک تعویض خود را با این ریسک سوزاند. تعویضی که می‌توانست در وقت‌های تلف‌شده بازی انجام شود و در فشار استقلال در دقایق پایانی بازی اختلال ایجاد کند و مانع پیروزی این تیم شود. پیش از این امید نمازی هم در نیم‌فصل اول همین اشتباه را مرتکب شده بود و در بازی ذوب‌آهن و استقلال مسلمان را در ترکیب اصلی تیمش قرار داد اما او هم خیلی زود پشیمان شد و در نیمه دوم او را تعویض کرد.  

۱۲ ۴  
آی اسپورت
2019-04-12 22:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حرومی های کیسه
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۲۰
کیسه مرسی مسیر قهرمانیو هموار کردی خخ
احمد جراد بابای کیسه کشا
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۲۷
خخخخخخخ
فرهاد
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۵۹
اتفاقا تعویض مسلمان اشتباه بود فکر کنم از فوتبال هیچی نمی فهمی مسلمان خیلی بهتر از قربانی بازی کرد قربانی 1 دهم مسلمان هم در بازی کارایی نداشت و همه هواداران تعویض مسلمان با قربانی و محمدی با علی محمدی را عامل شکست می دانند ای اسپورت کلا دنبال این است که ثابت کند مسلمان چون از پرسپولیس رفته نابود شده هر چند روز یکبار یک مطلب راجع به افت مسلمان می نویسد ولی این را بدان هواداران سپاهان از بازی مسلمانرای هستند اگر باور نداری برو در ساایت طوفان زرد و نظرات هواداران را بخوان تا بفمی
۱
ghasem
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۳۹
متاسفانه حماقت و نااگاهی رکن اصلی نویسنده شدن در این سایت هست. اسکل جان، بازی پرسپولیس و ذوب اهن منصوریان مربی ذوب اهن بود که مسلمانو گذاشته بود تو زمین. واقعا که احمقی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر