فهرست
صبحانه با آی اسپورت: قرمزها دنبال جاسوس
صبحانه با آی اسپورت: قرمزها دنبال جاسوس

صبحانه با آی اسپورت: قرمزها دنبال جاسوس

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری عجیب درباره یک فوتبالیست شروع کنیم. ساکنان برجی گران‌قیمت که در یکی از مناطق شمالی تهران قرار دارد همگی پزشک و متخصص جراح هستند و در واقع یکی از شروط خرید مجتمع در این برج، پزشک‌بودن فرد خریدار است؛ در غیر این‌صورت راهی برای خریداری پنت‌هاوس‌های گران‌قیمت این برج وجود ندارد. اما اخیراً یکی از چهره‌های بسیار مشهور فوتبال ایران اقدام به خرید یکی از پنت‌هاوس‌های این برج کرده است. در واقع واحد مدیریت و فروش برج مربوطه پس از اینکه متوجه شده خریدار یکی از چهره‌های بسیار مشهور فوتبال ایران است، به سرعت با او وارد معامله شده ، اما ساکنان این برج که همگی پزشک و جراح هستند به محض اطلاع از این اتفاق در نامه‌ای که رونوشت آن به آقای فوتبالیست هم ارسال شده، خواستار این شدند که او معامله خود را فسخ کند چون اصلا نمی‌توانند تحمل کنند یک فرد مشهور در برج حضور داشته باشد و حاشیه‌های احتمالی برای ساکنان رقم بزند. البته ناگفته نماند که آقای فوتبالیست مشهور هم که انتظار چنین برخوردی را نداشته ، تصمیم دارد در جلسه‌ای با حضور مالکان در این خصوص صحبت کند چون ظاهرا قصد ندارد معامله اش را فسخ كند!

طبقه دوم آزادی رایگان نیست

دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان در حالی امروز برگزار می شود که پیش از این اعلام شده بود تماشای این بازی از طبقه دوم رایگان است اما پس از برگزاری جلسه هماهنگی که دیروز برگزار شد مشخص شد که این اتفاق نخواهد افتاد.دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در ساعت 17:10 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. به این نکته هم اشاره کنیم که شبکه ورزش امشب یکی از بازیهای لیگ اروپا را پخش خواهد کرد اما هنوز معلوم نیست کدام بازی روی آنتن این شبکه می رود.

روزبه در صبا: دلتنگ نمی شوم

روزبه چشمی بازیکن جوان استقلال به صبا ملحق شد و در ادامه فصل با پیراهن این تیم بازی می کند. روزبه پس از انتقال به این تیم حرف های تازه ای به روزنامه گل زده است. چشمی درباره دربی گفته است: «این بازی را از تلویزیون دیدم و حسرت خوردم که در زمین نبودم.» او درباره رفتن به صبا و در پاسخ به این سوال که دلت برای استقلالی ها تنگ می شود، می گوید: «بین این همه استقلالی ها در صبا هستند، دلتنگ استقلال نمی شوم.»

قرمزها دنبال جاسوس

در چند وقت اخیر انتشار برخی از اخبار درون تیم و حتی مکالمات داخلی باشگاه در برخی از رسانه ها باعث شده تا برخی از بازیکنان این تیم به دنبال پیدا کردن جاسوس تیم خود باشند. در همین رابطه تماس هایی هم از سوی برخی از بازیکنان با برخی از خبرنگاران انجام شده تا از اینکه چه بازیکن یا بازیکنانی اخبار سری درون تیم را لو می دهند مطلع شوند. گفته می شود مدیران باشگاه از برخی بازیکنان خواسته اند این مسئله را پیگیری کنند تا بازیکنان بتوانند با استفاده از رابطه دوستی با برخی از خبرنگاران به این موضوع مهم دست پیدا کنند. هفته قبل بود که انتشار مکالمات جلسه سری چند بازیکن اصلی پرسپولیس با مدیر این باشگاه که بر سر مسائل مالی انجام شده بود در یکی از رسانه ها حسابی خبرساز شد و حالا باید دید بازیکنان و مسئولان باشگاه می توانند این جاسوس یا جاسوس ها را پیدا کنند یا نه؟

تقویم روز: از لیگ برتر تا لیگ اروپا

در جریان بازیهای امروز لیگ برتر که هستید.مهم ترین دیدارهای این هفته تقابل تیمهای تهرانی با حریفان اصفهانی شان هست اما به جز لیگ برتر، امشب بازیهایی برگزار می شود که مورد توجه فوتبالدوستان ایرانی خواهد بود. در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا، آلکمار با لیون بازی دارد و روستوف به مصاف اسپارتا پراگ می رود ضمن آنکه منچستر یونایتد هم میزبان سنت اتین است

برنامه پخش مستقیم

طرفداران استقلال از ساعت 15 می توانند شاهد بازی تیمشان مقابل ذوب آهن از شبکه سه باشند. این شبکه بازی پرسپولیس و سپاهان را هم از ساعت 17.10 پخش می کند.

۲    
آی اسپورت
2017-02-16 08:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر