فهرست
بهانه‌های مضحک برای پوشاندن نقاط‌ضعف؛ هوچی‌گری ممنوع!
بهانه‌های مضحک برای پوشاندن نقاط‌ضعف؛ هوچی‌گری ممنوع!

بهانه‌های مضحک برای پوشاندن نقاط‌ضعف؛ هوچی‌گری ممنوع!

آی اسپورت - در ابتدای لیگ نوزدهم تیم پرسپولیس با سرمربیگری گابریل کالدرون نتایج چندان مطلوبی را کسب نکرد و همین اتفاق مصادف شد با اعتراضات شدید اعضای مختلف این باشگاه و در این میان مدیرعامل وقت سرخپوشان یعنی محمدحسن انصاری‌فرد و کاپیتان تیم، سیدجلال حسینی بیشتر از سایرین شاکی بودند.

این عزیزان برای منحرف کردن ذهن هواداران فوتبال و لاپوشانی نقاط ضعف خود به زمین و زمان اتهام زدند و قویاً مدعی شدند که تمام ارکان فوتبال در تلاشند تا مانع قهرمانی پرسپولیس در لیگ نوزدهم شوند.  اما در پایان و برخلاف ادعاهای مطرح شده این تیم پرسپولیس بود که موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ نوزدهم شد!

البته در فاصله اتهام زنی های دوستان پرسپولیسی و کسب چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ اتفاقات عجیب و غریبی نیز اتفاق افتاد : جدایی یا بهتر بگوییم فراری دادن استراماچونی، انتقال گل محمدی از شهرخودرو به پرسپولیس با اعمال فشار به باشگاه مشهدی، هوایی کردن قلعه نویی با پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی، گرفتن اسکوچیچ از تیم آماده صنعت نفت و انتصاب وی به عنوان سرمربی تیم ملی و چندین مورد دیگر از جمله اتفاقات مذکور در لیگ نوزدهم بودند.

اما چرا ما این موضوع تکراری را مطرح کردیم؟ پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ نوزدهم تمام اعضای این باشگاه فقط از قدرت فنی تیم خود سخن می‌گفتند و به کلی اتهاماتی که اول فصل به زمین و زمان نسبت داده بودند را فراموش کردند. بر این اساس نیاز است که به این عزیزان پرسپولیسی یک نکته مهم را یادآور شویم:

اگر تیم پرسپولیس در چهار دوره قبل بر اساس توانایی فنی خود موفق به کسب عنوان قهرمانی شد امسال هم با توجه به ظرفیتی که تا به اینجا داشته در جایگاه دهم جدول رده بندی قرار دارد و فعلاً لایق قرارگیری در همین رتبه است. اما اگر بنابر اظهارات مربی و بازیکنان پرسپولیس پس از بازی با سپاهان و همچنین بیانیه اعتراضی که شب گذشته باشگاه منتشر کرد، اراده‌ ای مبنی بر موفق نشدن قرمزپوشان در لیگ وجود دارد پس می‌توان نتیجه گرفت که قهرمانی های گذشته پرسپولیس هم مسئله دار بوده است.

نیاز است تا این موضوع را برای دوستان پرسپولیسی روشن کنیم و بگوییم در لیگی که می‌شود با اعمال نفوذ جلوی نتیجه گیری یک تیم را گرفت پس در همان لیگ فاسد می‌توان قهرمان را پیشاپیش مشخص کرد و با استفاده از دست‌های پشت پرده هر کاری در سطح اول فوتبال ایران شدنی است.

حالا دیگر قضاوت می‌ماند با خود دوستانی که این موضوعات را مطرح می‌کنند و روش کار خود را بر اساس اتهام زنی به دیگران گذاشته اند. بهتر است به همان اندازه که در مواقع پیروز از قدرت خود سخن می‌گوییم در مواقع شکست نیز به حفره‌های تاکتیکی خود اشاره کنیم و در حرف و عمل خود ثبات داشته باشیم.

۳۷ ۱۷  
آی اسپورت
2021-01-07 23:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۷ نظر
تیمسار خسروانی مکتب فساد و فحشا
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹، ۰۱:۲۴
این مطلب از چنین مکتبی میاد
بدون اسم و بزدلانه
عباس
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹، ۰۲:۲۳
منتظرید پرسپولیس سه تا بازی ضعیف نتیجه بگیره تا خودتونو نشون بدید! کاملا معلومه یه کیسه کش ابله اینو نوشته ولی خداییش 4 ساله کیسه ها دارن بهونه میگیرن از این گوه خوریا به اونام گفتین؟
اقلیت تاس
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹، ۰۹:۵۳
بسوزید،بمیرید،ازاین درد بمیرید
هومن
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹، ۱۱:۳۹
افشین پیروانی بس کن دیگه ،،چقد چرت میگی بابا ،بزار یه خورده آرامش به این لیگ برگرده ،،،اون از مصاحبه تو در فوتبال برتر که اون میثاقی احمق هم که میخواد ادای عادل رودبیاره،غافل ازاینکه خاک پای عادل هم نیست بهت هیچی نگفت،بازهم میگم پیروانی خفه شو و دست از هوچی گری بردار
آرش
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹، ۱۳:۲۱
همین مونده یه استقلالی کله ... بیاد واسه ما از منطق بگه.
جماعتی که با فینال رفتن پرسپولیس انگار نشادر تو باسنشون ریختن و باکثافت کاری، کاری کردن که آل کثیر محروم بشه و شکایت النصر تاشب فینال رو مخ پرسپولیسیا باشه.
حالا این یابو اومده میگه ماچونی رو فراری دادن، ولی برانکو و کالدرون خودشون رفتن، بماند که ماچونی قراردادش رو کامل گرفت ولی برانکو و کالدرون تا همین اواخر پولشون رو نگرفتن (کالدرون هنوز نگرفته)
دوما، د آخه آدم خر، پرسپولیس تو این چهار سال راحت ده برابر استقلال درآمد داشته، دو پنجره هم کمتر خرید کرده، چطوریه که استقلال به همه 10 میلیارد میده و تو این سالها به غیر امیری، هرکی تو دوراهی استقلال و پرسپولیس بوده، آخر رفته استقلال؟
اینم لیستش: مرادمند، دانشگر، غلامی، تبریزی، قائدی، فرشید باقری، کنعانی زادگان، مظاهری، مجید حسینی و ...، حالا با اون اختلاف دخل و خرج دو باشگاه پرسپولیس امسال اومده واسه تیم سقف قرارداد گذاشته تا نصف بازیکنا فراری بشن. نکنه استقلال واقعا چاه نفت پیدا کرده؟
نکته دیگه کجای دنیا یه تیم میاد میگه تا تیمی که بازی عقب افتاده داشته بازیاش رو انجام نده بازی نمیکنیم، سازمان لیگ هم بگه چشم؟ دوستان استقلالی چون فکر کردن همه عین خودشون خرن، ادعا کردن که سازمان لیگ این درخواستشون رو بی پاسخ گذاشته و پرسپولیس هنوز بازیاش کمتره ولی ما تن میدهیم.
عزیزان بی چشم و روی خر، استقلال تو اون تاریخ نصف بازیکناش نبودن (وریا و نادری و قائدی و شجاعیان و دیاباته و ...)، اومدن خربازی درآوردن، سازمان لیگ هم طبق معمول به شما خرها روی خوش نشون داد. ما میدونیم شما چقدر خرید، دیگه ول کنید بابا
علی
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹، ۱۶:۱۶
به عنوان یک پرسپولیسی باید اعتراف کنم این فصل تاکتیکی نداریم
سیاوشان
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹، ۱۸:۰۶
با نزدیک شدن به خروج بابامون از وزارت روزهای لاپوشانی داره تموم میشه و کم کم چشم ها آفتاب رو می بینند....
مهدی پرسپولیسی
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹، ۱۹:۱۷
کثافت کیسه کش تو یه کیسه کشی که زورت گرفته و می سوزی ما قهرمانیم
مصباح
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۰۹:۳۵
خبرنهار چند گرفتی این جور جمله سازی کردی...
سعید
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۱۲:۰۷
مغرضانه نوشتن علیه تیم کار اسانی هستش و این نشان از تعصب کورکورانه نویسنده میباشد اما جایگاه 10 با دو بازی کمتر ه و با برد دوشنبه و دو بازیکمتر مقابل تیمی که دوپینک بازیکناش همیشه مثبته قطعا دوباره بر میگردید به غار...
فرشاد
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۱۴:۴۹
گه نخر دهنت ببند
فرشاد
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۱۴:۴۹
گه نخر
ارتش سرخ
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۱۴:۵۲
هوچی‌گری مال شما شله زردی هاس
گز سکه‌ای از زمانی گز سکه‌ای شد که لابلاش سکه طلا پیدا شد
قیوم
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۱۶:۰۳
توی دو فصل گذشته که خیلی ها خودشون رو کشتن که پرسپولیس قهرمان نشه ولی متاسفانه پرسپولیس و بازیکنانش سنگ تمام گذاشتند و با بازی های خوب جلوتون وایستادن.ولی امثال دست پرسپولیس خالی هست و شاید به ارزوتون برسید.امسال دارید واسه تیم استقلال سنگ تمام میزارید.
راستی گفتی یحیی را گرفتن از شهر خودرو میشه بگید شما فکری را چطوری اوردید؟
متاسفم واسه ی آی اسپورت که این چرت و پرت ها را شیر میکنه
قیوم
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۱۶:۰۸
راستی پرسپولیس نقاط ضعف نداره کمبود بازیکن داره.
آنقدر صدر جدول هم نکنید که اگه دربی را مساوی کنید و پرسپولیس دوتا بازی عقب افتاده را ببره برابرید.اگه ببازید که زیر هستید.
البته با پنالتی های الکی و قش کردن داورها به سمتتون شاید هم برنده بشوید.اگه تیم گل محمدی کامل بود هم میتونستید آنقدر زبون بریزید بانمک ها
حامد
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۱۸:۲۵
چیه بازدوتا برد آوردید جوگیرشدید؟ هنوز اول فصله بعدشم دوستان استقلالی شماها لابی دارید وپارتی دارید پرسپولیس قهرمان میشه شمابهترین بازیکنای لیگ رو میخرید پرسپولیس قهرمان میشه شما بیست میلیارد بیست میلیارد واسه بازیکنای خارجی خرج می کنید پرسپولیس فینال آسیا میره باز این پرسپولیسه که بدهکاره. کاس کوزتونو جمع کنید برید پول های میلیاردی که از جیب مردم خرج میکنید واسه استقلال ویک ریال هم درآمدزایی نداره.پرفسور مارفت فراریش ندادن اما مربی که دوسه هفته ودرصورتی که تیم رقیب چند تا بازی عقب افتاده داشت رفت صدر جدول میگید فراریش دادین خداروشکر پرسپولیس بالیاقت وتوانایی فنی بالایی که تواین چندسال داشته موفق شده انواع واقسام جام ها رو فتح کنه نمونه بارزش هم اینه تواین چندسال سه بار به نیمه نهایی آسیا صعود کرده ودوبارش به فینال آسیا رفته پس نتیجه میگیریم بارفنی بالایی داشته که تواین چندسال توآسیا هم موفق بوده.بله اینقدر شماها زورتون میاد به وزارت ورزش دپارتمان داوری وووو فشار میارید که ممکنه یسری دوست نداشته باشن پرسپولیس قهرمان بشه.در ضمن شما برید جام های تخت جمشید و حذفی تهران وچندتا چهارجانبه دیگه برا استقلالتون حساب کنید تایه ذره آمار جام هاش بره بالا یه گرم منطق داشته باشید همش هوچی گری میکنید.
Atef
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۱۸:۴۱
عالی گفتین
دیگه بسته هوچی گریاتون
حرفتونو تو زمین بزنین
شماهم در ابتدای فصل ۷تا ۸بازیکن گرفتید
حالا مهاجمتون محروم شده میگید استقلال مهاجم خارجی داره ما نداریم
شما ک استقلال به این اوضاع اعتراض میکرد میگفتین حرفتون تو زمین بزنین
وزیر مگ گل میزنه
خب !؟حالا چتونه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر