فهرست
چهره روز: ‌سجاد و بازی سرنوشت
چهره روز: ‌سجاد و بازی سرنوشت

چهره روز: ‌سجاد و بازی سرنوشت

آی اسپورت- ساعاتی بعد از توافق نهایی با نفت تهران برای پیوستن به این تیم در نیم‌فصل دوم لیگ شانزدهم، سجاد شهباززاده در جلسه تمرینی تیم علی دایی حاضر شد تا جدیت‌اش را برای جاافتادن در تیم تازه نشان بدهند. سجاد، ماه‌های عجیب و پردردسری را پشت‌سر گذاشته و امیدوار است در لباس نفت‌تهران، به این نوسان دردسرساز پایان بدهد.

ترک استقلال برای پیوستن به لیگ ترکیه، تصمبم مفیدی برای شهباز نبود. مرد گلزن خط حمله آبی‌ها سرنوشت‌اش را جایی جستجو کرد که نتیجه‌ای به جز سکونشینی و دورشدن از فرم ایده‌آل نداشت. او تصمیم داشت در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به استقلال برگردد اما محرومیت تیم تهرانی از خرید بازیکن، حتی فرصت فکرکردن  سجاد به این پیشنهاد را گرفت. تراکتورسازی، انتخاب بعدی این مهاجم بود اما کابوس قبلی، این بار بعد از امضای قرارداد اولیه با تبریزی‌ها تکرار شد و باز هم این حکم فیفا بود که اجازه نداد این بازیکن مقصد جدیدش را انتخاب کند. طلسم بدشانسی‌های شهباززاده سرانجام با نفت تهران از بین رفت و شش هفته بعد از آغاز نیم‌فصل دوم، او بالاخره با یک باشگاه قرارداد بست. ستاره سابق استقلال و سایپا، احتمالا از همین هفته برای نفت بازی خواهد کرد. او تقریبا همه زمان این فصل را صرف جنگیدن با سرنوشت کرده و حالا زمان زیادی برای درخشیدن در اختیار ندارد. نفت، آخرین راه نجات شهباززاده در یک فصل پرحادثه خواهد بود.

۵ ۲  
آی اسپورت
2017-02-15 16:51:00
نظر دهید

۲ نظر
Gellshah
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۶
اشتباه بزرگی کرد،طارمی و رضاییان فهمیدن اشتباه کردن سریع برگشتن سجاد بااینکه فهمید کارش اشتباهه و استقلال هم اصرار زیادی ب برگشتنش داشت ولی باخودش لج کرد و این خودش بود که تو سال جام جهانی ضرر بزرگی کرد نه استقلال
۳
یوسف
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۰
دایی شدیدا داره تیمشو برای تک بازی فینال با تراکتور تقویت میکنه! تیمی پر از محروم که دیگه کم مهره نیست! حتی بهتر از تراکتور شده!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر