فهرست
گزارش روز: بدشانس‌های ۲۰۱۷
گزارش روز: بدشانس‌های ۲۰۱۷

گزارش روز: بدشانس‌های ۲۰۱۷

آی اسپورت- آخرین روزهای سال ۲۰۱۷ در حال سپری شدن است. برای برخی از بازیکنان ۲۰۱۷ بدترین سال خواهد بود اما بعضی دیگر شرایط کاملا متفاوتی را تجربه کردند. بازیکنان بدشانس تقریبا تمام فصل را از دست دادند که آسیب دیدگی و نیکمت‌نشینی از دلایل آن‌هاست. هم‌چنین برخی از این بازیکنان از نظر سرمربیان‌شان فوتبال‌شان پایان یافته است. در ادامه به فوتبالیست‌های بدشانس سال جاری اشاره می‌شود.

کلودیو براوو

او کاملا تبدیل به دروازه‌بان دوم منچسترسیتی شده است. پپ گواردیولا با ادرسون قرارداد امضا کرد تا براوو را نیکمت نشین کند. دروازه‌بان اهل شیلی مدت زمان کم‌تری نسبت به فصل قبل بازی کرد. با این حال او توانست در بازی سه‌شنبه شب سیتی برابر لستر سیتی در جام اتحادیه چند پنالتی را مهار کند و شب خوبی داشته باشد.

رناتو سانچس

سانچس پرتغالی که پس از یورو ۲۰۱۶ به عنوان یک بازیکن آینده‌دار محسوب می‌شد اکنون حتی در فهرست ۱۸ نفره تیمش دیده نمی‌شود. پس از این که بایرن مونیخ با این بازیکن قرار داد امضا کرد در سال جاری او را به صورت قرضی به سوانسی فرستاد. سانچس جایی در ترکیب تیم انگلسی ندارد و در زمستان نمی‌تواند با تیم دیگری قرارداد امضا کند چون در سوپرجام آلمان دقایقی برای بایرن به میدان رفته است.

 آردا توران

هافبک ترک هنوز بازیکن بارسلونا است اما در این فصل حتی یک دقیقه هم برای این تیم بازی نکرده است. باشگاه به دنبال فروش این بازیکن است اما این اتفاق آسان نخواهد بود.

مانوئل نویر

دروازه بان بایرن مونیخ در آخرین روزهای فصل گذشته آسیب دید و در شروع فصل دوباره دچار آسیب دیدگی شدید شد. او مدت‌هاست در میادین حضور ندارد.

توماس مولر

۲۰۱۷ سخت‌ترین سال برای مهاجم آلمانی بود. او با آسیب دیدگی‌های زیادی همراه شد و نتوانست یک روند ثابت در بایرن مونیخ داشته باشد. مولر به همین خاطر گل‌های کمی به ثمر رساند.

سانتی کاسورلا

بازیکن اسپانیایی آرسنال در سال ۲۰۱۷ دوباره با آسیب دیدگی رو به رو شد. او امیدوار است سال ۲۰۱۸ دوباره به میادین بازگردد.

خاویر ماسچرانو

دوران هافبک آرژانتینی در بارسلونا پایان یافته است. ماسچرانو سال آینده در لیگ چین پا به توپ خواهد شد.

جو هارت

او در این تابستان به منچسترسیتی بازگشت اما گواردیولا دوباره دروازه بان انگلیسی را نخواست. سپس به وستهام رفت و در آن‌جا هم ذخیره آدرین شد. هارت اگر نتواند در سال آینده بازی کند ممکن است جام جهانی روسیه را نیز از دست دهد.

ماریو گوتسه

بازیکن آلمانی نخستین بازی فصل خود را پس از یک آسیب دیدگی طولانی مدت در آگوست بازی کرد. با این حال اکنون شرایط خوبی در دورتموند ندارد.

روبین فان پرسی

مهاجم هلندی تقریبا تمام فصل آسیب دیده بود. اکنون ۳۴ سال دارد و افت کرده است. بهترین فان پرسی اکنون به خاطره‌ها پیوسته است.

خسه

بازیکن اسپانیایی دوباره به لاس پالماس برگشت و هیچ درخششی نداشت. او در این فصل به صورت قرضی به استوک سیتی رفت و در آخرین بازی‌ها در فهرست ۱۸ نفره تیم انگلیسی هم جایی نداشت. ۲۰۱۷ بدترین سال دوران ورزشی اش بود.

نولیتو

بازیکن اسپانیایی در منچسترسیتی کاملا محو شود و به همین خاطر به سویا پیوست. با این حال نتوانست به دوران خوب خود بازگردد. او اکنون در ترکیب تیم اسپانیایی هم جایی ندارد.

نیکلاس گایتان

دومین فصل حضور هافبک آرژانتینی در اتلتیکومادرید بدتر از فصل نخست بود. او در برنامه‌های دیگو پابلو سیمئونه جایی ندارد و به احتمال فراوان در زمستان مادرید را ترک کند.

     
آی اسپورت
2017-12-22 15:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر