فهرست
ادعای رئیس فدراسیون کبدی؛ یک توطئه است!‌
ادعای رئیس فدراسیون کبدی؛ یک توطئه است!‌

ادعای رئیس فدراسیون کبدی؛ یک توطئه است!‌

آی اسپورت – بی شک یکی از اتفاقات عجیب ورزش کشور تصویر منتشر شده از مربی تایلندی تیم کبدی این کشور در سالن مسابقات بانوان بود. جایی که او با کشیدن روسری روی سرش توانسته بود وارد استادیوم شود. این تصویر جنجال‌های زیادی به راه انداخته و بی شک مثل رضا رشیدپور این رفتار را وهن حجاب دانسته‌اند.

محمدرضا مقصودلو رئیس فدراسیون کبدی اما این رفتار را یک توطئه علیه خود قبل از انتخابات فدراسیون این رشته می‌داند و می‌گوید:«از دیشب ما داریم مدام در همین باره توضیح می‌دهیم. این یک شیطنت انتخاباتی است برای زیر سئوال بردن میزبانی خوب ما. ما که مسئول حفاظت و کنترل سالن نبودیم. اتفاقا این کار را همکاران خانم در نیروی انتظامی انجام می‌دادند.»

او در پاسخ به اینکه آیا ممانعت از ورود مربیان مرد تیم‌های دیگر با پروتکل‌های آسیایی در تضاد نبوده است؟ گفت: «ما قبل از درخواست میزبانی، به صورت رسمی بخشنامه‌ای دادیم و اعلام کردیم ورود مربیان مرد برای تیم‌هایی که بانوان‌شان را فرستاده‌اند، ممنوع است و حتی گفتیم که به این شرط میزبانی را می‌پذیریم و این شرط‌مان را تیم‌هایی که آمدند پذیرفتند. اصلا این آقا مربی تیم بانوان تایلند نیست. سرپرست تیم اعزامی‌شان است. یعنی سرپرست تیم آقایان‌شان هم هست. بعد هم این تصاویر برای زمان مسابقه نبوده است.»

او در حالی می گوید این تصاویر برای زمان مسابقه نبوده که چند تصویر مختلف از این مرد در سالن دیده شده که برای زمان‌های گوناگون است. مقصودلو می‌گوید:« تا جایی که ما دیدیم، قبل از شروع یکی از مسابقات این آقا با شیطنت یک عکاس وارد سالن شده و شروع به عکس گرفتن کرده‌اند و بعد هم مسئولان حراست به ماجرا پی بردند و از سالن خارج‌شان کرده‌اند. اصلا در زمان مسابقه هم نبوده است. این‌ها می خواستند با این رفتارها روی مسابقات اثر منفی بگذارند و برگزاری و میزبانی خوب این رخداد را خدشه دار کنند تا روی انتخابات فدراسیون اثر بگذارند.» هرچه هست اما این رخداد بازتاب منفی بسیاری در جامعه داشته است .

 

خبر آنلاین

۴ ۵  
آی اسپورت
2017-11-29 11:19:00
نظر دهید

۵ نظر
salar
چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۸
آره الاغ ها هم پرواز میکنن
salar
چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۸
آره الاغ ها هم پرواز میکنن
۸
یالثارات
چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۸
اگر عکاس مربوطه توسط نیروهای مخلص شناسایی بشه و بعد به سزای توطئه کثیفش برسه و اعدام بشه
دیگه هیچ عکاس خبرنگار و نویسنده و روزنامه نگار ورزشکاری نمیتونه علیه ارزش های اسلامی نظام حرف مفت بزنه
باور کنید امثال علی کریمی هم دیگه لالمون میگیرند و مسعود شجاعی هم نامه گهخوری مینویسه
۱
آرش از مونيخ
چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۳
دوست عزيز براى شما يك وقت حضورى به همين اسم "يالثارات" براى شنبه ١١ صبح گرفتم.حتما تشريف ببريد !


مركز درمان و بسترى و توانبخشى و نگهدارى بيماران اعصاب و روان مهر آفرين .
آدرس : كرج،مهرشهر،بلوار ارم،بلوار آزادى،خيابان پنجم،كوچه بهار ،پلاك ٢٢

AVA-86
چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۹
کلی از حاضران و خبرنگاران شهادت دادن که به زور سر این بیچاره روسری کردن بعد جناب مقصودلو اومده ماست مالی!! ایشون بهتره در مورد انتصاب کل خاندانش در فدارسیون کبدی توضیح بدن جالب مدیر روابط عمومی هم فامیلیش مقصودلو نیست اما برادرزن رییس فدراسیونه!
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر