فهرست
امیرآبادی: «جک‌تری‌دی» را فرهاد به بازیکنان داد
امیرآبادی: «جک‌تری‌دی» را فرهاد به بازیکنان داد

امیرآبادی: «جک‌تری‌دی» را فرهاد به بازیکنان داد

آی اسپورت - مهدی امیرآبادی می‌گوید «جک‌تری‌دی» را فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال داد هرچند او خودش هم نمی دانست این ماده ممنوعه است.  مهدی امیرآبادی مدافع هافبک اسبق استقلال که سابقه بستن بازوبند کاپیتانی این تیم را در کارنامه دارد در مصاحبه با خبرآنلاین درباره حواشی ماده ممنوعه جک‌تری دی گفت: آقا فرهاد یک پودرهایی از دبی آورده بود به ما گفت این را بخورید خوب است ولی نمی‌دانست که یک ماده‌ای در آن است که به تازگی ممنوع شده و ما هم نمی‌دانستیم و خوردیم. بعد گفتند چرا جک تری‌دی خورده‌اید در حالی که به خدا من هیچوقت نه اهل خوردن پودر و مکمل بودم، نه موادی مصرف کرده ام. بعد هم گفتیم همین را هم نمی‌خوریم و با همان ویتامین E خودمان را نگه می‌داریم. الان که آنقدر مکمل‌های مختلف آمده است و ... .

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2020-02-15 15:30:00
نظر دهید

۳ نظر
علی پرسپولیسی
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸، ۱۷:۴۲
فرهاد جان نه تنها بزرگترین مصرف کننده بود بلکه بزرگترین ساقیِ مواد دوپینگی هم بوده. کصافت ترین فدراسیون و ورزش دنیا هم متعلق به ایرانه که هیچ واکنشی به این دوپینگ های دسته جمعی نشون نمیده چون تیم عزیز دردونه و تخمِ حکومتیشون این کارو کرده. تیمی دوپینگ کردن بعد میگن نمیدونستیم دوپینگه!! باید شوتتون میکردن دوباره دسته 3 و همتونم هرکدوم 2 تا 4 سال محروم.
یه روز فوتبال و ورزش هم تو این کشور آزاد میشه اونموقع استقلال خیلی هنر کنه تو لیگ سطح اول بمونه. واقعا تیم فاسد و کثیفیه.
۳
ماست مالی تاریخی
يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸، ۰۹:۵۱
برای اون دوپینگ دسته جمعی هم دربی 73 باید 3-0 میشد طبق قانون فیفا هم استقلال باید به لیگ پایین تر سقوط میكرد ولی دیدیم كه چیز به این بزرگی و واضحی چطور شیك و مجلسی ماست مالی شد این بزرگترین رسوایی فوتبال ایران بود یادمه سر اون دربی جام حذفی كه 3-0 استقلال برد ما كلی مصدوم و تیم داغون داشتیم و درخواست ما برای تغییر تاریخ دربی رد شد اینور ما تیم داغون و خسته داشتیم اونور اقایون با دوپینگ دستع جمعی دو برابر قبراق و سرحال بودن و با همین چیزا 4 جعلی رو رقم زدن
۴
توهم اوبیها، آبیها عادیه
يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸، ۱۴:۲۱
باشگاه جعل و جهل و فتوشاپ و جک تری دی و مایه خالی!

از دیروز و با این افشاگری هیچ آبرویی برای کیسه نمانده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر