فهرست
عذرخواهی بیرانوند از مامور نیروی انتظامی
عذرخواهی بیرانوند از مامور نیروی انتظامی

عذرخواهی بیرانوند از مامور نیروی انتظامی

آی اسپورت – سایت باشگاه پرسپولیس خبر داده است که علیرضا بیرانوند از ماموری که در بازی با پارس جنوبی جم با او بدرفتاری کرده بود عذرخواهی کرده است. در خبر سایت باشگاه پرسپولیس آمده است: « با عنایت به برخی مباحث مطرح شده در رسانه‌ها و فیلم منتشره در فضای مجازی، بدینوسیله اعلام می‌نماید؛ باشگاه پرسپولیس و بازیکنان و خصوصاً آقای علیرضا بیرانوند همواره قدردان زحمات عوامل خدوم نیروی انتظامی بوده‌اند، لکن چنانچه رفتار آقای بیرانوند که قطعاً بدون سوء نیت بوده و در فضای پر استرس بازی نهایی لیگ اتفاق افتاده است، اعلام می‌دارد؛ چنانچه این امر موجب تکدر خاطر پرسنل خدوم نیروی انتظامی شده است، بدینوسیله باشگاه پرسپولیس و آقای علیرضا بیرانوند مراتب عذرخواهی خود را از آن پرسنل محترم اعلام و اشعار می‌دارد. امید است با همکاری مضاعف باشگاه‌های ورزشی و نیروی انتظامی شاهد افزایش نشاط اجتماعی توأم با حفظ نظم و امنیت باشیم.»

۷ ۳  
آی اسپورت
2019-05-25 14:09:00
نظر دهید

۳ نظر
عارف
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۴۴
و سرانجام دم خروس بیرون افتاد!

خبرگزاری تسنیم قراردادهای خارجی استقلال را منتشر کرده است. ببینید چه حجم عظیمی از پول اتلاف و اسراف شده است. وقتی برای نیم‌ فصل به تیام ۴۴۰ هزار دلار دادند و تازه مالیاتش را هم تقبل کردند. وقتی گفتند با گرو و نیومایر توافقی فسخ کردیم و حالا میبینیم رقم فسخ گرو ششصد هزار دلار و مبلغ فسخ نویمایر نهصد هزار دلار بوده است! وقتی با شفر یک میلیون دلار به علاوه ده درصد از کل درآمدهای لیگ قهرمانان بستند تا «ترکمانچای» تکرار شود

تمام این اعداد را با دلار که محاسبه کنید مغزتان سوت می‌کشد. تیمی که هوادارانش مدام از کمبود توجه می‌نالند فقط در این سه سال به گفته مدیر سابقش چهارصد میلیارد پول بیت‌المال را حیف و میل کرده است. بدون آنکه هیچ آورده و نتیجه‌ای داشته باشد. به راستی چرا ناگهان قرارداد شفر دویست هزار دلاری ۱/۲ میلیون دلار شد؟ حالا چه کسی قرار است غرامت ۱۷ میلیاردی پیرمرد خوش‌شانس را بدهد؟ یا بویان و پروپئیچ که هرکدام حکم‌های میلیاردی میلیاردی علیه استقلال گرفته‌اند. چه بازار شامی شده است و چه ریخت و پاشی می‌کند این کیسه منفور تهران!

۸
Ashkan Blue
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۳۰
کمیته اخلاق دستش درد نکنه!
قبل از بازی با سپاهان بخشیده میشه!
۸ ۱
...
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۶
دقیقا مثل ماجرای منشا و مجیدی حتی مورد داشتیم یکی ادم کشت 1 ساعت هم محروم نشد
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر