فهرست
خاموشی امید؛ کجاست نورافکن پارسال؟
خاموشی امید؛ کجاست نورافکن پارسال؟

خاموشی امید؛ کجاست نورافکن پارسال؟

آی اسپورت – در شبی که باشگاه پرسپولیس جایزه‌های لیگ شانزدهم را درو کرد و به خانه برد، استقلالی‌ها سهم ناچیزی از این جوایز داشتند و خیلی‌ها گفتند محسن مسلمان پشت نام امید ابراهیمی ماند چون که اگر تمام هدایا را به پرسپولیسی‌ها می‌دادند شاید صدای رقیب در می‌آمد. البته در کنار امید ابراهیمی بازیکن دیگری هم از استقلال جایزه گرفت. امید نورافکن هم جایزه پدیده لیگ را از آن خود کرد. شاید اگر فصل گذشته بختیار رحمانی و دیگر خریدهای استقلال می‌درخشیدند و بازی به امید نورافکن در نیم‌فصل دوم نمی‌رسید استقلال سهمی از پدیده لیگ هم نداشت. نورافکن نیم‌فصل دوم لیگ شانزدهم با بازی‌های خوب منصوریان را پشیمان کرد. سرمربی استقلال پشیمان شد از اینکه او را ندید و شاید با لجبازی‌های خود این بازیکن را روی نیمکت نشاند.

امید فصل پیش خوب بود و به دلیل همان بازی‌ها در فصل جاری هم بازیکن ثابت استقلال است اما نکته اینجا است که نورافکن در فصل جاری اصلا شبیه فصل پیش نبوده و اثرگذاری این بازیکن مثل فصل پیش نیست. بازیکن 20 ساله استقلال که پدیده فصل پیش است در لا به لای بازی‌های نه چندان دلچسب استقلال گم شده و نتوانسته تاکنون خودی نشان دهد. خیلی‌ها بر این باورند اگر امید ابراهیمی به بازی‌ها برگردد، امید نورافکن روی نیمکت انتقال داده می‌شود و جایی در ترکیب ثابت ندارد.

کاپیتان تیم جوانان که در فصل جاری به خاطر غیبت در اردوی تیم امید محروم شد فعلا در حد نام خود ظاهر نشده و شاید این نکته به تفکر سرمربی استقلال برگردد. استقلال این روزها پنج امتیاز از حریف خود عقب است ضمن اینکه بازی‌های او نتوانسته فوتبالی‌ها را راضی کند. در این میان بازیکنی مثل نورافکن هم هنوز فرصت خودنمایی را پیدا نکرده است. البته برای نمره دادن به بازیکنان لیگ زمان زیادی باقی مانده و شاید در ادامه نورافکن بهتر شود.

۸ ۷  
آی اسپورت
2017-08-16 12:55:00
نظر دهید

۷ نظر
نکته سنج
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۰۶
می تونم یه لیست ده نفره از بازیکنانی نام ببرم که اول درخشیدند و سپس محو شدند‌..
نه اینکه نورافکن بازیکن بدی باشد اما واقعن حجم ِ تبلیغات و ستایش های پیرامون ایشان بیش از حد معمول بود و باعثمانی غرور و نخوت وی نیز شد..
جوان ۱۹ ساله طبیعی است که پر انرژی است و می دود و تکل می زند اما اینکه چگونه به بلوغ تاکتیکی برسد و در قالب تیمی جا بگیرد نیازمند استعداد بالا و البته مدیریت کادر فنی است..
بازی با تراکتور توپ لو دادن های نورافکن بیش از حد بود و دو صحنه نزدیک بود دروازه تیم باز شود.
او با این روند بازیکنی معمولی در لیگ ایران خواهد بود.
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۱۵
پارسالم هیچی نبود همونطور که تو تیم ملی جوانان اینو ثابت کرد! وقتی یه تیم کلا تو دفاع باشه همیشه هافبک دفاعیاش به چشم میان . در واقع تو تیمای اتوبوسی حتی مهاجم نوک هم به نوعی کمک هافبک دفاعی محسوب میشه و فوتبال ندون هایی مثل شما فکر میکنن طرف چه هافبک دفاعی قدریه .
کریم
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۳۹
اگه دفاع چپ بازی کنه خیلی از زکی پور یا یعقوب بهتره
۲
استقلال
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۴۷
خب معلومه چون اون زمان امید ابراهیمی میرفت برای حمله و امید نور افکن برای دفاع تازه شوت زنی های امید چون بیت سعید و غیره هستند کمتر شده در ضمن این فصل استقلال قهرمان میشه مطمعن باشید ویسی به پرسپولیس نمی بازه تازه اگه کریمی بره سپاهان و آقایی برگرده قطعا سپاهان دوم میشه در ضمن استقلال این همه موقعیت داشت و گل نکرد مثل اینه که طارمی چون موقعیت هایش را گل نمی کرد پس تقصیر مسلمان هم هست ولی چه ربطی داره ؟؟؟ تو هر دو بازی استقلال فقط تو ضد حمله ی حریف جا میموند و گرنه اگه نور افکن تاثیر نداشت پس چرا یک دفعه این همه موقعیت که تو بازی اول پیش اومد تو بازی دوم پیش نیومد ؟؟؟ شما فقط به نتیجه نگاه میکنید وگرنه ریال هم با شانس بارسا رو برد چون دفاع ضد حمله بازی میکرد و یک گل به خودی هم بارسا زد و ...
۲ ۱
شاهین
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۳۸
اگر استقلال قهرمان شد من دیگه سایت نمیام.
بی خیال عمویی
بجنگید برای کسب سهمیه
توهم خوب نیست :))))
قاسم
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۵۸
امسال دوپینگ نکرده هنوز...
shahab.ir
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۳۳
پارسال شد..بازیش گرفت...رو تیم فشار نبود ..امسال به نیمکت نچسبه صلوات
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر