فهرست
ادعای روشن: دلال جانشین وریا قوی‌تر بود!
ادعای روشن: دلال جانشین وریا قوی‌تر بود!

ادعای روشن: دلال جانشین وریا قوی‌تر بود!

آی اسپورت – یکی از عجیب‌ترین واکنش‌ها به خط خوردن وریا غفوری مربوط به حسن روشن است. پیشکسوت جنجالی استقلال درباره دلیل خط خوردن غفوری از فهرست تیم ملی گفته است: «باید صبر كرد و دید چه كسی را جای او بازی داده است و آن وقت می‌فهمیم كه دلال قوی‌تری داشته است. تاریخ پاسخگوی خوبی برای بسیاری از سؤالات است. ثابت می‌شود چرا این اتفاق افتاد. البته ما هم یاد گرفته‌ایم با همه رفتارهای كی‌روش كنار بیاییم.» با استدلال آقای روشن، احتمالا دلال پژمان منتظری یا رامین رضائیان قوی‌تر از دلال وریا غفوری هستند چرا که قطعا یکی از این دو نفر در پست دفاع راست برای تیم ملی بازی خواهند کرد!

۱۱ ۶  
آی اسپورت
2018-05-21 16:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
مستاجر خدا
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۸
چاپلوسی رو از حقیر طهران بگیرید بمولا چیزی ازش باقی نمی مونه
اسطوره باشگاه رو باش چطوری داره افاضات میفرمایید،،،مردم هالووو ن آقای روشن خودت داری بر علیه استقلال نظر میدی برادر:)
**
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۲۲
ببند دهنت مرد ناحسابی.خجالت هم خوب چیزیه اگه بکشی.دو متر زبون رو کیروش دراوردی چون ایرانی نیست؟تو همون دلقکی که قبل از بازی ایران با آرزانتین هر هر میخندیدی و تیم ملی مملکتت رو به باد مسخره گرفته بودی.هر نفهمه‌ما که میدونیم امثال تو فوتبال مملکت رو کرده بودن بنگاه معاملاتی و رزق و روزی از این فوتبال داشتن.شرم میکنم بگم تو فوتبالیست بودی.الان هم افتادی رو دل استقلال و با یدک کشیدن کلمه پیشکسوت داری میخوری.شمل برو به اتفاق درخشان و... خودتون رو یه جایی قایم کنید.
سوشاتاجی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۲۳
خجالت میکشم از اینکه روشن پیشکسوت باشگاهم باشه ، من هم هنگ کردم از خط خوردن ووریا ولی آخه این حجم وقاحت در اظهار نظر ؟!جوش نزنید پروژه پروندن کی روش که از چندماه قبل کلید خورد و مشتی بیسواد در قاموس پیشکسوت راه انداختنش داره نتیجه میده ،حلوای تیم ملی آماده است سربکشید و سال بعد مقابل بحرین و قطر باید تنمون بلرزه ،ننگ بر بیسوادی بیشعوری ناآگاهی وادعاهای توخالی از مغزهای کوچک و نامهای بزرگ
reza
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۰
با اینکه از روشن خوشم نمیاد اما حرفش کاملا درسته. 4 سال پیش یه دفعه حقیقی معلوم نشد از کجا اومد بیرون امسال خانزاده و عابدزاده
....
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۵۷
مگه حقیقی بد بود؟
۳
حمید
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۲۲
آقای روشن ، خاطرات خوبی از شما در جام جهانی آرژانتین داشتیم ، از جمله مقدماتی اون بازی ها که دو گل سرنوشت ساز به کره جنوبی زدی ونیز گل به پرو ! ولی حیف که شخصیت و بی ادبی خودتو نشون دادی ! اینو بدون که هرکدوم از کلماتت ، بار حقوقی برات داره ! هم کی روش و هم فوتبالیست های جانشین ووریا ، میتونند به دادگاه بکشوننت !! مراقب خودت باش !!!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر