فهرست
برای هوادار استقلال؛ ساده نباش برادر
برای هوادار استقلال؛ ساده نباش برادر

برای هوادار استقلال؛ ساده نباش برادر

آی اسپورت - اگرچه فرهاد مجیدی معمولا در پست‌های انتقادی‌اش از هیچکس اسم نمی‌آورد، اما این بار از همیشه معلوم‌تر است که منظور او به کیست. اینکه: «چرا دوست دارید استقلال فقط با خودتان جام بگیرد»، تنها می‌تواند قابل توجه مردی باشد که هر سه قهرمانی لیگ برتری استقلال با او به دست آمده؛ امیر قلعه‌نویی! با این همه حیف است که هواداران استقلال باز هم به بهانه این استوری دو شقه شوند و یقه هم را بگیرند. رها کنید اینها را و مطمئن باشید دو روز دیگر اگر مصلحت و منفعت ایجاب کند، آقایان باز هم رفیق گرمابه و گلستان خواهند داشت. تیرماه 91 فرهاد مجیدی بیانیه آتشینی علیه قلعه‌نویی نوشت که مهم‌ترین جمله‌اش این بود: «شاگرد مکتب ناصر حجازی هستم و با بی‌اخلاق‌ها کار نمی‌کنم.» 16 ماه بعد اما فرهاد در آغوش آقای مثلا بی‌اخلاق از فوتبال خداحافظی کرد.

دیگر خبری نبود تا امروز که باز به دلایل نامعلوم رابطه طرفین شکرآب شده. شما دعوا کنید و به هم فحش بدهید، اما مطمئن باشید فردا دوباره آغوش‌ها باز خواهد شد. کاش هواداران هیچوقت وارد این دعواهای شخصی نشوند. کاش امروز فقط به استقلال فکر کنند که تازه نفسی چاق کرده. اینها خودشان دعوا می‌کنند، خودشان هم آشتی می‌کنند؛ مثل قلعه‌نویی و رحمتی که کارشان از زبان‌درازی جلوی 80 هزار جفت چشم، رسید به جایی که امیر خان فرمود: «مهدی را به اندازه هوتن خودم دوست دارم.» تو فقط استقلال را بچسب هوادار!

بانک ورزش

۲۹ ۳  
آی اسپورت
2019-04-15 01:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مصطفی
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۰۶:۳۲
همش تقصیر فدراسیونه!
۲
###
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۱۴
حساب هوادارای قدیمی این تیم جداست ولی کافیه یه شایعه رو تو کانال های تلگرامی کیسه پخش کنید ده دقیقه بعد همه کیسه کشا دارن تکرارش میکنن. یه زمانی ادعای مالکیت ورزشگاه ازادی رو داشتن!!!!!!!!!
۵
....
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۱۱
...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر