فهرست
نقل قول های روز: جوانی کردم و به استقلال رفتم!
نقل قول های روز: جوانی کردم و به استقلال رفتم!

نقل قول های روز: جوانی کردم و به استقلال رفتم!

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

نفهمیدم خبر راست است یا نه؟

نمی‌دانم منبع خبر منتشر شده از کجاست. در این خصوص اطلاع دقیقی ندارم. به من گفتند که سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا من را به عنوان نابغه فوتبال بانوان در غرب آسیا انتخاب کرده است. این در حالی است که لینک خبر را تاکنون خودم ندیدم.با وجود این که پس از انتشار این خبر اعلام کردند که چنین مطلبی در سایت AFC وجود ندارد اما برنامه خبری شبکه سه خبر انتخاب من را اعلام کرد. نمی‌دانم اگر این خبرصحت ندارد چرا در رسانه ملی اعلام می‌شود اگر هم واقعیت دارد چرا لینک این مطلب در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا وجود ندارد. یکی از دوستانم گفت که ابتدا این خبر در سایت فوتبال آسیا منتشر شده بوده است اما چند روز بعد خبر را برداشته‌اند.واقعا نمی‌دانم چرا این خبر در رابطه با من منتشر شده است. این در حالی است که من حتی بازیکن تیم ملی هم نیستم و فقط در لیگ برتر حضور دارم.
واکنش الهام فرهمند بازیکن تیم آینده سازان به خبر انتخابش به عنوان بهترین بازیکن غرب آسیا توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا

هنوز از قهرمانی قطع امید نکردم

هنوز از قهرمانی استقلال قطع امید نکرده‌ام. در سال 73 که من و آقای عبداللهی به استقلال آمدیم انتهای جدول بودیم، ولی در پایان با یک گل در دقیقه 120 قهرمان نشدیم. در این مورد می‌توانم پرسپولیس پارسال را هم مثال بزنم. معتقدم تمام تیم‌های بزرگ دنیا دنبال قهرمانی هستند. ما باید به استقلال و منصوریان زمان بدهیم.
پاسخ بهتاش فریبا به این سئوال که آیا استقلال هنوز شانس قهرمانی دارد؟

پول زور از پرسپولیس نمی خواهیم

زمانی که پرسپولیس خواهان جذب محسن مسلمان شده بود، باشگاه استقلال هم در زمان بهرام افشارزاده که استاد من هم هست، خواهان این بازیکن شدند. امیر قلعه‌نویی هم مسلمان را می‌خواست باشگاه استقلال برای جذب این بازیکن پول نقد می‌داد، اما به دلیل اینکه ابتدا با پرسپولیس صحبت کرده بودیم، مسلمان را درنهایت به این باشگاه دادیم.مسلمان زمانی در شرایط ایده‌آل قرار نداشت، اما خوشحالم که او دوباره به روزهای اوجش بازگشته است، اکنون پرسپولیس دو راه دارد، یا پول حق رشد ذوب‌آهن را بدهد یا بازیکن‌مان را پس بدهد. ما پول زور از پرسپولیس نمی‌خواهیم.
توضیح مدیرعامل ذوب آهن درباره درخواست عجیبش از باشگاه پرسپولیس

جوانی کردم و به استقلال رفتم

پرسپولیسی ام و جوانی کردم به استقلال رفتم(می خندد)به هر حال در پرسپولیس قهرمانی داشتم و زمان خوبی را سپری کردم.ولی من پرسپولیسی ام و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.
مهدی شیری بازیکن سرشناس تیم قشقایی شیراز کماکان می خواهد به فوتبالش ادامه دهد

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-08 09:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر