فهرست
۳ فریم از شب بد آقای گل؛ تماشاگر سوما
۳ فریم از شب بد آقای گل؛ تماشاگر سوما

۳ فریم از شب بد آقای گل؛ تماشاگر سوما

آی اسپورت - در شبی که ستاره خط حمله الاهلی دو گل زد و نتیجه مسابقه را تعیین کرد، علی علیپور در حد انتظار ظاهر نشد. امید اول گلزنی پرسپولیس در بازی امشب نمایش قابل قبولی نداشت و حتی شوت در چارچوب هم نزد. در حالی که عمر از ۵تا شوت در چارچوب‌اش دو گل به ثمر رساند، هر سه شوت علیپور در این مسابقه خارج از چارچوب بود و به بیرون رفت. علیپور در ده تا از ۱۷ دوئل بازی با الاهلی هم بازنده بود. ضمن اینکه دو موقعیت خوب را هم از دست داد. علیپور در دقیقه ۱۵ بازی و زمانی که هنوز گلی رد و بدل نشده بود، یک موقعیت عالی را می‌توانست با پاسی بهتر خلق کند. پاس علیپور ولی شدت کافی نداشت و قبل از نعمتی، مدافع حریف بود که به توپ رسید و ضربه زد.

زمانی که پرسپولیس هنوز گل دوم را دریافت نکرده بود هم علیپور فرصت به تساوی کشاندن بازی را داشت. ضربه او ولی در کمال تعجب حتی از خط عرضی زمین هم عبور نکرد.

نود

۷ ۴  
آی اسپورت
2019-04-22 23:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
اسمان
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۱۸
پرسپولیس امروز به خودش باخت.بی انگیزه بود.وشاید احساس میکرد.راحت پیروز میدان است.
۱
lمحسن
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۰۳
با این که با کی روش به هیچ وجه موافق نبودم ولی در عدم انتخاب علیپور برای تیم ملی صد در صد تاییدش می کنم. گلزنی باید در خون یک مهاجم باشه که متاسفانه پسر خوب پرسپولیس از اون بی بهره است. واقعا عدم تمرکز و توپ لو دادن های مکرر از سوی وی تیم رو از تک و تا انداخت. منطق آقای برانکو برای تعویض بشار و ترابی رو درک نمی کنم مگر این که مشکل یا مصدومیتی وجود داشته که این تعویض ها رو انجام داد. اگر علیپور می خواهد مهاجم موفقی باشد باید نقص عدم گلزنی اش رو برطرف کند مگر در بازی این چنین مهمی چند موقعیت نصیب یک مهاجم می شود که ایشان به راحتی همه را خراب می کند و هم چنان بدون تعویض در زمین حضور دارد. تفاوت دو تیم وجود دو نام بود: عمر سوما و علی علیپور. اولی تیم رو به پرواز درآورد و دومی ...
۱
واق واق
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۰۴
اینجا متاسفانه علیاری نبود
۳
.
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۳۴
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر