فهرست
واکنش یکی از نزدیکان نیمار به چشمک مسی
واکنش یکی از نزدیکان نیمار به چشمک مسی

واکنش یکی از نزدیکان نیمار به چشمک مسی

آی اسپورت - اینطور به نظر می رسد که لیونل مسی ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا از گفتن اینکه خواهان بازگشت نیماربه تیمش است خسته نمی شود. او بارها این خواسته را برزبان آورده و همچنان هم این کار را انجام می دهد. کاپیتان باشگاه بارسلونا برای چندمین بار از سران باشگاه خواسته تا برای بازگرداندن نیمار به تیمشان تلاش کنند.

طبق گزارش منتشره در فوت مرکاتو، مسی در صحبتهایی درتمجید از نیمار گفته:« نیمار از نظر سطح ورزشی یکی از بهترین بازیکنان دنیاست و من خوشحال می شوم که او به تیممان بازگردد.»  این درحالی است که جدایی نیمار از بارسلونا به شیوه دوستانه ای رقم نخورد ولی مسی باز هم امیدوار است تا بتواند این ستاره برزیلی را درکنار خودش با پیراهن بارسلونا ببیند.

در این میان و بعد از صحبتهای مسی، نزدیکان نیمار هم در این رابطه واکنش نشان داده اند تا درمورد شرایط موجود شفاف سازی کرده و درمورد بازگشت احتمالی نیمار به تیم کاتالان اظهارنظر کرده اند. واکنش این فرد خیلی شفاف وروشن است و به گفته او مسی فقط نظر شخصی خودش را ابراز کرده است. این فرد نزدیک به نیمار دراین باره گفته:« مسی درمورد شرایطی مرتبط با گذشته صحبت کرده و نه زمان حال. قرارداد فعلی نیمار با پاری سن ژرمن تا سال 2022 اعتبار دارد و درحال حاضر او تمرکزش را برروی درخشش با پیراهن تیم پاریسی قرار داده است. هرزمان که او در محافل خصوصی صحبتی می کند، می شنویم که او شرایط خوبی در تیم پاریسی دارد.»

در فرانسه شنیده می شود که آینده نیمار در پاری سن ژرمن بستگی به شرایط اروپا دارد. در عین حال به روابط او با باشگاه هم مرتبط است. اخیرا نیمار به خاطر نحوه برخورد باشگاه با موضوع مصدومیت اخیرش حسابی دلخور شده است و رود درروی لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه و سرمربی تیمش قرار گرفت. این روزها صحبتهایی درمورد تمدید قرارداد نیمار با باشگاه پاری سن ژرمن مطرح شده است ولی رسانه های فرانسوی در گزارش هایی اعلام کرده اند که او با محافظه کاری خاصی رفتار می کند و افکارش برای جدایی از پاری سن ژرمن به اندازه ای که به نظر می رسد جدی نیست.

۱    
آی اسپورت
2020-02-22 00:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر