فهرست
توصیه‏‌ای برای لیورپول: کوتینیو را ارزان نفروش
توصیه‏‌ای برای لیورپول: کوتینیو را ارزان نفروش

توصیه‏‌ای برای لیورپول: کوتینیو را ارزان نفروش

آی اسپورت-  صحبت‎های زیادی درباره علاقه بارسا برای جذب فلیپه کوتینیو وجود دارد. به نظر من بهترین کاری که لیورپول می‏تواند بکند این است که همه بارسا را تا آخرین دقایق معطل کند تا بیشترین مقدار ممکن را برای فروش او دریافت کند.

اگر کوتینیو نمی‎خواهد بماند حداقل باید به بهترین قیمت فروخته شود. اما مشکل اینجاست که اگر او را بفروشند و به دنبال جایگزینی باشند، در ترانسفر مارکت تابستانی حتی بازیکنی که نزدیک به کیفیت او را داشته باشد هم در دسترس نیست. اگر هم باشد خیلی دیر است که بتوان بازیکن مناسبی پیدا کرد، سر فرصت برای جذبش مذاکره کرد و بعد انتقال را نهایی کرد.

به همین دلیل من معتقدم اگر لیورپول بتواند به هر شکلی او را برای یک فصل دیگر نگه دارد عالی خواهد بود. البته کوتینیو پافشاری می‎کند که از تیم برود و دلیلش هم این است که بارسلونا به او گفته یا حالا یا هیچ وقت و این جمله فشار زیادی به این بازیکن وارد کرده است. اما او نباید فراموش کند، اگر خودش ایمان داشته باشد که بازیکن بزرگی است، آن وقت این را می‎داند که باشگاه‎های بزرگ همیشه به دنبالش هستند.

البته نظر مالکان اهمیت زیادی دارد و اظهارات کلوپ که گفته بود اگر قرار بود او را نگه دارند باید کار دیگری می‏کردند و حرف دیگری می‏زند درست است. به نظر کلوپ اگر نخواهد این بازیکن را بفروشند باید خیلی صریح بگویند این بازیکن فروشی نیست و آن‎ها قصد تقویت تیم را دارند نه فروش بازیکنانشان را. مخصوصا که در این شرایط هواداران هم ناراضی هستند و دوست ندارند او برود و همچنین از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات هم گله دارند.

هرچند که دلیلی برای امیدواری دارم. بدون توجه به اقدامات مالکان بارسلونا اخیرا اعلام کرده که به جذب کوتینیو نزدیک است. این کار برای مالکان لیورپول شبیه گرفتن پارچه قرمز مقابل گاو وحشی بوده و آن‌ها را عصبانی کرده که چرا با بازیکنشان این طور رفتار شده است. در نتیجه ممکن است او را نفروشند.

به هر حال بهترین کار برای لیورپول این است که از همین حالا به دنبال جایگزینی برای او باشند و وقت را از دست ندهند. شاید حتی بتوانند بارسلونا را بازی بدهند، مثلا بگویند کوتینیو را می‎دهیم به شرطی که لوئیز سوارس را به ما بدهید.

شاید سوارس از رفتن نیمار و شرایط باشگاه راضی نباشد. هیچ وقت نمی‏توانید متوجه شوید یک بازیکن از شرایطش در باشگاهی راضی است یا نه. اگر مشکلی باشد به محض پیشنهاد دادن باشگاه با فروشش موافقت می‎کند.

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-08-18 13:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرحسین
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۱۴
به عنوان یه لیورپولی فروش کوتی حتی صدوپنجاه هزار یورو هم ضرره
نود هزار بع علاوه امتیتی یا راکیتیچ خوبه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر