فهرست
سوال روز/ پخش مستقیم ایران-ونزوئلا فقط از آنتن؟
سوال روز/ پخش مستقیم ایران-ونزوئلا فقط از آنتن؟

سوال روز/ پخش مستقیم ایران-ونزوئلا فقط از آنتن؟

آی اسپورت – ابهامات زیادی درباره پخش مستقیم بازی تدارکاتی تیم‌های ملی ایران و ونزوئلا وجود دارد. البته در روزهای گذشته حرف و حدیث درباره برگزاری این بازی هم وجود داشت و گفته می‌شد ممکن است بازی لغو شود. اما سرانجام با تغییر ورزشگاه میزبان بازی از آرنهم به نایمخن، مشکل برگزاری بازی حل شد. با این حال به دلیل برگزاری بازی بدون تماشاگر و عدم انجام تبلیغات در کنار زمین، هنوز مشخص نیست این بازی از صدا و سیما پخش خواهد شد یا نه.

مدیرانفدراسیون مدعی هستند که مشکلی بابت پخش بازی وجود ندارد و آخرین خبر هم حاکی از آن است که این بازی از شبکه 3 پخش خواهد شد. اما به دلیل نبودن تبلیغات کنار زمین، هر لحظه احتمال دارد خبر جدیدتری در این باره منتشر شود.

یکی از آخرین و جدی‌ترین اخبار، پخش این بازی از طریق سایت آنتن است. گفته می‌شود مدیران این سایت با مسئولان برگزاری بازی به توافق رسیده‌اند و  بازی در سایت و اپلیکیشن آنتن به صورت اینترنتی پخش می‌شود. اگر پخش بازی از صدا و سیما منتفی شود که احتمال آن کم نیست، باید از بازی ایران و ونزوئلا به عنوان اولین بازی تاریخ تیم ملی نام برد که از طریق سایت‌های اینترنتی به صورت زنده پخش خواهد شد. این بازی فردا شب از ساعت 17:30 در ورزشگاه خانگی تیم نایمخن هلند برگزار می‌شود.   

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-11-12 16:50:00
نظر دهید

۱ نظر
آنتی شومن
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۳۶
حیف این بازی کسالت آور که براش اینترنت هزینه کنیم!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر