فهرست
ادعای پدر؛ شاید مسی از بارسلونا برود
ادعای پدر؛ شاید مسی از بارسلونا برود

ادعای پدر؛ شاید مسی از بارسلونا برود

آی اسپورت – خورخه مسی با تأیید گزارش اخیر نشریه موندودپورتیوو اعتراف کرد که در قرارداد جدید فرزندش با بارسلونا بندی وجود دارد که به این ستاره آرژانتینی اجازه می‌دهد بارسلونا را ترک و قراردادش را با آبی‌و‌اناری‌ها فسخ کند.

موندودپورتیوو گزارشی درباره آینده لیونل مسی در بارسلونا منتشر کرده مبنی بر اینکه او در صورت استقلال ایالت کاتالونیا از اسپانیا، ممکن است از آبی‌و اناری‌ها جدا شود. خورخه مسی با شفاف‌سازی در خصوص این موضوع، از وجود بندی در قرارداد پسرش با باشگاه بارسلونا خبر داد که به موجب آن این بازیکن 30 ساله اجازه خواهد داشت نوکمپ را ترک کند.

خورخه مسی به یکی از شبکه‌‌های رادیویی در آرژانتین گفت: «همه آن چیزهایی که درباره لئو گفته می‌شود، صحت ندارند. توافقی میان ما و باشگاه صورت گرفته که به موجب آن لئو تنها تا زمانی ملزم به ماندن در بارسلونا است که این تیم در لیگی طراز اول حضور داشته باشد. در صورت استقلال کاتالونیا هم لیونل تا زمانی در بارسلونا می‌ماند که این باشگاه در یک لیگ بزرگ و معتبر رقابت کند.» مسئولان سازمان لیگ اسپانیا پیش از این بارها بر احتمال فراوان اخراج بارسلونا از لالیگا در صورت استقلال ایالت کاتالونیا تأکید کرده‌اند.

۲    
آی اسپورت
2018-01-06 13:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر