فهرست
مصدومیت پوگبا، مشکل 90 میلیونی یونایتد
مصدومیت پوگبا، مشکل 90 میلیونی یونایتد

مصدومیت پوگبا، مشکل 90 میلیونی یونایتد

آی اسپورت- مراقب باشید که چه چیزهایی را آرزو می کنید. به غیر از عمده هواداران منچستریونایتد، جمعیت کمی که از پوگبا انتقاد می کنند شاید نمی دانند عملکرد تیمشان بدون او چطور خواهد بود. در دیدار منچستریونایتد مقابل روستوف این هافبک در دقیقه 48 از زمین بازی بیرون رفت و این برای شیاطین سرخ یک هشدار بود. هشداری که می گوید اگر قرار باشد او برای مدتی طولانی در ترکیب تیم نباشد مشکلات زیادی برای آن ها پیش خواهد آمد.
در حالی که سفر روز یکشنبه یونایتد برای بازی مقابل میدلزبورو تنها کاری است که آن ها باید قبل از تعطیلات بین المللی انجام دهند، آن ها آندر هررا و زلاتان ایبراهیموویچ را هم در اختیار ندارند. این غیبت ها به اضافه غیبت پل پوگبا به این معنی است که یونایتد برای آخرین بازی قبل از تعطیلاتش مشکلات زیادی خواهد داشت. 
ژوزه مورینیو در کفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با روستوف در روز چهارشنبه از پوگبا به شدت دفاع کرد. او گفته پوگبا ارزش 89 میلیون پوندی که برایش پرداخت شده را دارد و این رقم روی او فشار زیادی وارد کرده است. بعد هم به آخرین اخبار درباره مصدومیت همسترینگ میخیتاریان اشاره کرد.
اما اگر قرار باشد پوگبا برای مدتی طولانی مصدوم باشد مطمئن باید بیشتر به این موضوع فکر کرد و برایش به فکر راه چاره ای بود. مایکل کریک و مروان فلینی بعید است در بازی با میدلزبورو به میدان بروند، باستین شوانشتایگر یکی از گزینه هایی است که شاید برای نیمکت نشینی دوباره به تیم دعوت شود. اما فکر کنید در غیاب پوگبا قرار است چه بازیکنی جای خالی او را پر کند. در شرایطی که بعد از تعطیلات بین المللی بلافاصله یونایتد باید با وست برومویچ و اورتون بازی کند و برای این بازی ها هم هررا و زلاتان را ندارد، و بعد از آن هم باید با ساندرلند مصافی داشته باشد، هفته شلوغ منچستریونایتد به پایان می رسد و بعد از آن نوبت به بازی یورولیگ می رسد. حتی در شرایطی که این تیم نگرانی ای بابت جام حذفی که در آن حذف شده ندارد، برنامه بازی ها واقعا فشرده است و در این برنامه شلوغ آخرین چیزی که یونایتد مجبور است تحمل کند مشکلات مصدومیت ها است.
هرچند در بازی با روستوف آن ها خیلی قدرتمند نشان ندادند، اما با جدیت برای هدفشان برای رسیدن به قهرمانی یورولیگ تلاش می کنند. حالا در این اوضاع پچیده یونایتد باید دغدغه ای بزرگ به نام مصدومیت پوگبا داشته باشد. این تیم امیدوار است بتواند از طریق قهرمانی در یورولیگ به رقابت های لیگ قهرمانان راه پیدا کند. اگر نشود شیاطین سرخ هنوز هم به حضور در جمع 4 تیم بالای جدول رده بندی لیگ انگلیس برای رسیدن به این تورنمنت امید دارند. اما هر دوی این ها بستگی به سرعت ریکاوری پل پوگبا دارد. او برای تیمش مهره با اهمیتی است.

۵    
آی اسپورت
2017-03-17 13:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر