فهرست
شکوری: تلاش‌ می‌کنیم پنجره پرسپولیس بسته نشود
شکوری: تلاش‌ می‌کنیم پنجره پرسپولیس بسته نشود

شکوری: تلاش‌ می‌کنیم پنجره پرسپولیس بسته نشود

آی اسپورت – ابراهیم شکوری، معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در پی برتری ۲ بر یک این تیم مقابل ماشین‌سازی در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال صحبت‌هایی انجام داد که گزیده‌ای از آن را در زیر می‌خوانید:

*ابتدا بار دیگر درگذشت مهرداد میناوند الگوی خیلی از ما فوتبالی‌ها را تسلیت می‌گویم. از کسانی که در این مدت هم برای پرسپولیس و هم مهرداد سنگ تمام گذاشتند و از همه رقبا و دوستانی که تسلیت گفتند تشکر می‌کنم. امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم و ویروس کرونا از کشور خارج شود.

*یک بزرگ را از دست دادیم، کسی که به تیم نزدیک بود. میناوند بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس بود که ۷۵ بازی ملی داشت. او در چند سال اخیر کنار پرسپولیس بود و طبیعی بود که تیم ما تحت‌تأثیر درگذشت او قرار بگیریم. دوست داشتیم بازی در دقیقه ۲۵ متوقف شود، اما قوانین بازی این اجازه را نمی‌داد. خدا را شکر دقیقه ۲۵ گل زدیم و آن را به روح میناوند تقدیم کردیم. این موضوع یک اتفاق ویژه بود و امیدوارم در دیدار‌های بعدی با صلابت‌تر بازی کنیم.

*تا فردا ۳۱ ژانویه طبق نامه وکیل بودیمیر فرصت داریم و باشگاه تلاش خود را می‌کند تا اقدامات خود را انجام دهد. باشگاه با تمام توانش و با همه ظرفیتش در تمام روز‌های هفته حتی پنجشنبه و جمعه تا دیر وقت در تلاش است که مشکل را حل کند. مشکلاتی است که از گذشته به ما ارث رسیده است، اما سعی خواهیم کرد آن را حل کنیم. خوشبختانه توانستیم پول دستیار کالدرون را بدهیم که اگر پرداخت نمی‌شد، پنجره باشگاه بار دیگر بسته می‌شد.

*برای هوادار ما الان مهم نیست پول از کجا داده می‌شود و تنها می‌خواهد پرداخت شود. این بحث تیم ما را دچار مشکل خواهد کرد. اینکه از کجا پول بودیمیر را می‌دهیم در حال حاضر موضوع مهمی نیست. سعی می‌کنیم اگر این پول را دادیم، بگوییم از کجا پرداخت می‌شود. آن چیزی که برای باشگاه ما که در آسیا پرچمدار ایران است، اهمیت دارد پرداخت این پول است. در آینده شفاف صحبت خواهیم کرد چطور پرداخت می‌شود، اما الان مهم این است که پول بودیمیر را بدهیم.

*۵۰۰ هزار یورو در شرایط اقتصادی کشور مبلغ زیادی برای پرسپولیس است. اینکه قرارداد چطور بسته شده و چرا بسته شده است، بحث جداگانه‌ای است. کار بسیار سختی است و باید تلاش کنیم این مبلغ را بدهیم. طبق گفته وکیل بودیمیر تا فردا برای پرداخت پول او وقت داریم، اما تلاش خواهیم کرد این مبلغ را تهیه کنیم.

*ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم. امیدوارم هواداران کمک‌مان کنند، آن هم در شرایطی که برای ما مشکل درست کردند، مشکلاتی که تیمی بزرگ با این عملکرد در ۴، ۵ سال گذشته دست و پنجه نرم کرده است. اجازه دهید تا فردا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم پنجره بسته نشود.

۳ ۱  
آی اسپورت
2021-01-30 23:45:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد
يكشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹، ۰۰:۴۸
آره مهم نیست از کجا فقط پرداخت بشه تا تیم حکومتی محروم نشن بعد با همون پولهاا ترابی بیاد وووو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر