فهرست

۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۴

از #محمد_قاضی که همیشه جلوی #پرسپولیس خون ریخته یا #آرام‌طبع و #همامی که با هزار امید و آرزو آمدند و بازی بهشان نرسید انتظاری نمی‌رود. اما نگاه هواداران پرسپولیس به #علی_دایی در مقام یک سرمایه، ذخیره و تکیه‌گاه محکم برای آینده باشگاه بود؛ دروغ است اگر بگوییم نرنجیده‌اند.
آی اسپورت
2018-09-08 22:54:44
نظر دهید

۱۱ نظر
فرهاد
يكشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۳۰
چه عجب یک حرف حسابی هم شما زدید
۴
آرش6
يكشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۴۶
این قضیه یکم بو داره - من فکر میکنم وزارت ورزش و دولت میخواد پرسپولیس از آسا حذف بشه بوسیله دایی تا دایی رو خراب کنند

متاسفانه دایی اینقدر سیاست نداره تا این رو بفهمه و با اون غد بودن همیشگی خودش داره بهشون کمک میکنه
۲ ۱
عبدالناصر
يكشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷، ۰۷:۴۸
یعنی چی ؟ ! .....یعنی ابر و باد و مه و خورشید دارند دست به دست هم می دهند که مثلاً دایی را پیش هواداران خراب کنند و اینو خود دایی هم متوجه نمیشه ولی منو شما متوجه شده ایم ...چقدر به موضوعات ساده انگارانه و توطئه ای نگاه می کنیم !
۴
عبدالناصر
يكشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷، ۰۷:۴۶
رنجـــــید ایم
۳
Ashkanred
يكشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷، ۰۹:۰۷
آقای محقق مطمنا بازی دیشب اسپانیا انگلیس رو نگاه کردید . جایگاه تیم مهمان یعنی اسپانیا رو هم دیدید . به نظرتون هنوز هم ما مهمان نواز هستیم !!!!
۲
مهدی
يكشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷، ۰۹:۳۰
از قاضی که همیشه جلوی پرسپولیس خون ریخته؟؟؟

یعنی اینقدر به وجود میثاق معمار زاده ها و بنگرها و شجاع ها و سروش ها عادت کردید که تحمل ندارید ببنید بازیکن سابق(یا آینده) جلوی تیمتون محکم و مردونه بازی میکنه
اینقدر فوتبال کثیف تو گوشت و پوست و خونتون ریشه کرده که دیگه حتی انکارش که نمیکنید هیچ با افتخار توییتش هم میکنید
۷
میلاد
يكشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷، ۰۹:۳۴
خیلی مسخره بود حرفتون ....بردار علی دایی اسطوره ایرانه با اون افتضاح از پرسپولیس انداختنش بیرون بعد توقع دارید علی دایی از طلبش بگذره ؟ تو این داستان قیمت دلار و سکه هر آدم عاقلی بود این پول رو میگرفت ز باشگاه ...این پول دست باشگاه پرسپولیس باشه هیچی نمیشه ولی علی دایی باهاش میتونه کاری کنه...
۳
مجید
يكشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۰۴
عوض اینکه یقه مدیران بیسواد و مزخرف رو بگیرید، دارید از دایی یقه گیری میکنید؟ چرا اونوقت؟ حق علی داییه. حق برهانیه! حق پروبچیچه! حق هماهمیه! اگر نبود که مدیران باهاشون امضا نمیکردند.
خواهشاً گیر بدید به این مدیرها و مدیریت حکومتی و دولتی مزخرف و رانتی نه به این بدبخت بازیکن و مربی.
۷
nima bagheri
يكشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۳۹
باز یه توییت چیپ دیگه از شما، باز حرف زدی؟
هواداران پرسپولیس به جای عالی دایی ها(که بسیار بیشتر مفید بودن برای پرسپولیس تا خیلی های دیگه) باید از مدیران فاسد و نالایق و حکومتی رنجیده باشن که پرسپولیس رو به این روز آنداختند.یعنی اینقدر خنگی که همچین حقیقتی رو نمیبینی و بعد این رو می نویسی ؟
۲
جی کی
يكشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۰۴
این محقق و بعضی دیگه از توییت نویس ها رو از کجا میارید که انقدر چرت نویس و بی منطقه.یه نظارت بکنین آقا. رسما داره حق بقیه رو بخاطر تعصب بیجا میبره زیر سوال.اگر هم کسی بخشیده وظیفش نبوده.
۲
یوسف
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۰۵
بلی از اونها انتظاری نمیره چون قرار نیست بعد جمع شدن بساط علی دایی به حق و حقوقشون برسن و همون طور که همه این سالها پی حق و حقوقشون دویدن سالهای دیگه هم خواهند دوید ولی علی دایی صاحب شخصیت بین‌المللی هست و خیلی راحت میتونه برای پرسپولیس محرومیت ایجاد کنه و طلبشم به قدری بالاست که شاید حتی بتونن پول بقیه رو بدن ولی جور کردن پول طلب علی دایی به سختی پول همه طلبکارای دیگه است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر