فهرست
سرانجام اشکان؛ دژاگه پا به توپ شد
سرانجام اشکان؛ دژاگه پا به توپ شد

سرانجام اشکان؛ دژاگه پا به توپ شد

آی‌اسپورت- کاپیتان دوم تیم ملی ایران بعد از حدود سه ماه سرانجام پا به توپ شد تا بهترین خبر برای کارلوس کی‌روش در آستانه جام جهانی باشد. اشکان دژاگه در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته برای آمادگی بیشتر در سال منتهی به جام جهانی راهی تیم ناتینگهام فارست انگلیس شد ولی کمتر از دو هفته بعد از حضورش در این تیم آسیب جدی دید و مجبور شد عمل جراحی انجام دهد.

دژاگه که طی ماه‌های اخیر و بعد از عملی که انجام داده بود، تمرینات ریکاوری را زیر نظر کادر فنی تیم ملی پشت سر می‌گذاشت و با وجود مصدومیت جزو فهرست نهایی ملی‌پوشان برای جام جهانی هم قرار گرفت، در تمرین عصر امروز تیم ایران در کمپ تمرینی باشگاه بشیکتاش ترکیه بالاخره پا به توپ شد.

کارلوس کی‌روش که علاقه زیادی به سبک بازی و حضور اشکان دژاگه در تیم ملی دارد، حالا بهترین خبر را در آستانه جام جهانی از این بازیکن گرفته است؛ هافبکی که بعد از مدتی طولانی ریکاوری کردن، پس از سه ماه، امروز در اردوی آماده‌سازی استانبول پا به توپ شد و در بخشی از تمرین تاکتیکی تیم ملی در کنار سایر بازیکنان حضور داشت.

دژاگه پس از انجام این بخش از تمرین همراه ملی‌پوشان ایران، حس خوبی از حضور در زمین و انجام این تمرین تاکتیکی داشت و حالا امیدوار است بتواند در دومین جام جهانی متوالی به میدان برود.

دژاگه در حالی که نوار کنزیو تیپ را در اطراف زانوی پای راست خود زده بود، دقایقی در تمرینات تاکتیکی امروز تیم ملی شرکت کرد و بدون مشکل تمرین امروز را به پایان رساند.

 

ورزش سه

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-05-22 23:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۰۳
خووووب به سلامتی! تازه پاش به توپ خورده! مبارک باشه! ... لق سروش رفیعی و علیپور و بقیه! سوگلی تازه پا به توپ شده! اون هم پس از دو سال!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر