فهرست
دریغا شیر آهن کوه مردا... که تو بودی
دریغا شیر آهن کوه مردا... که تو بودی

دریغا شیر آهن کوه مردا... که تو بودی

آی اسپورت- از درون گر گرفته‌ای. دستانت، راز سرشار رودخانه‌های جاری است. چون دریا موج می‌زنی و در خویش نمی‌گنجی. بلندتر از شعله‌ها قد کشیده‌ای. فراموش کرده‌ای ثانیه‌هایت را. بی تابی اتفاق را تاب نمی آوری. می روی و تمام رودهای جهان، به قامت تو اقتدا می‌کنند. می‌دوی و میان دود و خاکستر گم می‌شوی. همه چیز، دور و برت زبانه می‌کشد. خشم کهنسال شعله‌های ناگهان، روبه رویت می‌پیچد. از خود می گذری تا دست های مهربانت، تلخی سوزان حادثه را در هم بریزد. زلال، چون آب ایستاده ای و حادثه تو را نمی‌سوزاند. بی کمک دست‌های تو، روزهای گداخته‌مان نمی‌گذرد، وقتی اتفاق بی هنگام، قصد درهم پیچیدن زندگی مان را دارد.

همه ی آرزوها همراه با ساختمان فرو می‌ریزد لحظه‌هایت می‌گذرد و به هیچ چیز فکر نمی‌کنی جز لبخندهای سوخته‌ای که از لابه لای دود و آتش بیرون می‌کشی. به هیچ چیز نمی اندیشی، جز نگاه های ملتمسی که فریاد می‌زنند و جز تو هیچ کس را یارای کمک نیست. روزهایت می گذرند و تو چون شمع می سوزی. راز فداکاری ات، دهان به دهان می چرخد. شهر به تو می‌بالد. وقتی شعله در شعله می‌پیچد، به هیچ چیز نمی‌اندیشی؛ مگر آن سوی آتش. زلال دست‌های مهربانت، راز آرامش لحظه‌هایی است که شعله ورند و عصیانگر، اگر نباشی. بزرگمرد؛ دست بر شقیقه‌هایت گذاشته‌ای و خواب از تو می‌گریزد. به عقربه‌های ساعت خیره شده‌ای و نگاه می‌کنی آن سوی حادثه‌هایی را که آرزو می‌کنی هیچ گاه رخ ندهند. شعله‌های سرکش و خشمگین و سوزان را فرو می‌نشانی با دنیایی از دلهره. همه روز و شبت را با آتش، پنجه می‌افکنی تا هیچ خانواده ای، شبی را بی خانه پلک نبندد. ساختمان به یکباره فرو می‌ریزد بر همه آرزوی یارانت. تو می‌مانی و شب‌های درد. دست‌های تو را می‌بوسم که خط های سرنوشت بسیاری از انسان ها به پیشانی تو گره خورده است.

علی دایی،‌ علی کریمی، کریم باقری، مهدی رحمتی و ستاره های فوتبال این حادثه غم انگیز را به مردم تسلیت گفتند. آی اسپورت هم این حادثه را به مردم تسلیت می‌گوید.

۱۶ ۲  
آی اسپورت
2017-01-21 11:06:00
نظر دهید

۲ نظر
حمید
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۵۱
تسلیت
لطفا این مصاحبه رو بخونین
http://1o2.ir/aba06
منتقد
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۵:۴۰
درباره کیروش بنویسید که این مطالب متشخصانه به شما نمیاد!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر