فهرست
واکنش حسینی به نیمکت‌نشینی؛ فهمیدم دشمن دارم
واکنش حسینی به نیمکت‌نشینی؛ فهمیدم دشمن دارم

واکنش حسینی به نیمکت‌نشینی؛ فهمیدم دشمن دارم

آی اسپورت- سید حسین حسینی بعد از چند هفته درخشش در بازی با پدیده نیمکت نشین شد که این اتقاق حواشی زیادی درست کرد. اما خودش در پایان بازی با پدیده ناراحتی‌اش از بازی نکردن را تکذیب کرد. حسینی گفت: «تصمیم شفر بود و به تصمیمش احترام می‌گذارم. این مسئله ربطی هم به برنامه نود نداشت. ضمن اینکه در اینستاگرام مشکل شخصی داشتم که آن اتفاق افتاد  و خیلی برای من حاشیه‌ساز شد. این مسئله به خاطر بازی نکردنم نبود. در اینستاگرام مشکلی پیش آمد که پس از نیم ساعت دوباره شرایط عادی شد. خدا را شکر این اتفاق افتاد تا دوست و دشمنم را بشناسم. فهمیدم که خیلی دشمن دارم و بیرون از باشگاه برخی‌ها دوست ندارند پیشرفت کنم.»

دروازه‌بان استقلال در واکنش به اینکه آیا صحت دارد به خاطر نحسی برنامه نود درون دروازه قرار نگرفته، گفت: «اینها خرافات است و اصلا ربطی به برنامه نود نداشت. شفر تصمیم گرفت بازی نکنم.» حسینی در پایان از اینکه در بازی بعدی استقلال درون دروازه قرار می‌گیرد یا نه ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: «نمی‌دانم، این مسئله تصمیم شفر خواهد بود.»

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-01-19 18:00:00
نظر دهید

۳ نظر
آرش
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۱
باو اینا همشون فوبیا دارن، کار از بنگ و حشیش گذشته، جوون مظلوم، گریه کنید مسلمونان گریه کنید ثوابه
کریم
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۴
هنوز نفهمیدی این فردوسی پور ضد استقلاله و هر کاری از دستش بر بیاد علیه استقلال انجام میده..دیدی جبارف را چیکار کرد بدترین خطا ها را جلال حسینی و کامیابی نیا انجام میدهند و این فردوسی پور نمیبینه......بدبخت الکس نوری با یه بار حضور در برنامه نود کلا محو شد...
amir
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۵۷
در این سه بازی اخیر فهمیدم که شفر تو بازی خوانی فاجعه است
از منصوریان و مرفاوی هم بدتر است
آخه آدم ناحسابی میتونستی قائدی و برزای را به جای انصاری و زکی پور می آوردی که فاجعه بودند
اون وقت سه بازی پشت سر هم اسماعیلی را که از بهترین بازیکنای زمین بوده را بیرون میکشه تا جابر بی بخار تو زمین بمونه
اگه شفر توی این سه بازی ترسو نبود استقلال هر سه بازی را می برد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر