فهرست
چه کسی مقصر است؟
چه کسی مقصر است؟

چه کسی مقصر است؟

آی اسپورت- کی روش و برانکو هر دو حق دارند! گرچه هر دو نفرشان در شکل گیری یک بحران بزرگ نقش های اصلی را ایفا کردند، اما آنها "ته خط" این ماجرا بودند. سر خط این بحران به جایی بیرون زمین های چمن بر می‌گردد؛ به پشت میزها. به مدیرانی که از استعداد "تدبیر" پیش از وقوع بحران بی بهره اند. به سیستمی که ویژگی بارزش بی نظمی و بی توجهی به آینده و نادیده گرفتن رسانه ها است.  قهر و آشتی های هدف دار "آقای استعفا" موضوعی نخ نما و سوژه ای تکراری است. دیگر همه مردم به خواندن و دیدنش عادت کرده اند و خوب هم می دانند که این نمایش، هر بار با پایان بندی اعطای امتیازات و اختیارات بیشتر به کی روش تمام می‌شود، اما تکرار بی تدبیری و اعمال روش های نادرست، چیزی نیست که هر روز دیدن و هر بار خواندنش لطف داشته باشد!

دیر یا زود، قسمت جدید سریال استعفای کی روش هم به پایان می رسد. نتیجه هر چه که باشد، دودش مستقیم به چشم تیم ملی و لیگ برتر خواهد رفت و البته، آقایان مدیر مثل همیشه، رسانه ها را مسوول به وجود آمدن این بحران و دامن زدن به آن معرفی خواهند کرد، بی آنکه بخواهند بفهمند کار روزنامه نگار، برجسته کردن ایرادها و انتقاد از بی تدبیری ها است و آنکه باید استعفا بدهد، خودشان هستند نه کی روش!

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-01-08 13:05:00
نظر دهید

۱ نظر
امیرحسین
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۸
میشه لطفا به زندگی تون برسید و این قضیهر ول کنید؟! ادعای دلسوزی برای فوتبال ملی رو دارید ولی با زیاد کردن هیزم آتش دارید برعکس عمل میکنید که بعید میدانم ندانشته باشه!! ا یه طرف امیرپور میگه دیگه مهم نیست مقصر کیه از اون طرف نمازی میگه مقصر کیست؟؟!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر