فهرست
پاری‌سن ژرمن؛ باشگاهی با قوانين نيمار
پاری‌سن ژرمن؛ باشگاهی با قوانين نيمار

پاری‌سن ژرمن؛ باشگاهی با قوانين نيمار

آي‌اسپورت- عملکرد فوق‌العاده خط آتش پی‌اس‌جی در این فصل رقابت‌ها، همه را به شگفتی واداشته است و آخرین جلوه از این قدرت، برد 8-0 در مقابل دیژون در هفته پیش لوشامپیونه فرانسه بود، این پیروزی پاری‌سن‌ژرمن آنقدر تحت تاثیر درخشش خط حمله این تیم قرار گرفت که دروازبان دیژون یعنی باپتیست رینه، به این اتفاقات واکنش نشان داد: «اگرچه من یک دروازه‌بان در لوشامپیونا هستم و قدرت خط آتش پاری‌سن‌ژرمن باعث عذاب من خواهد بود، اما این یک خبر فوق‌العاده خوب برای این لیگ است، باید به پاری‌سن‌ژرمن افتخار کنیم

از زمان انجام انتقال نيمار، عملکرد ستاره برزيلي در جمع پاریسی‌ها، فوق‌العاده جذاب و تماشایی بوده است. در تمام بازی‌ها، نیمار همواره چیزی برای ارائه كردن داشته و این حرکات او، بیشتر روزنامه‌نگاران را خوشحال کرده تا هواداران تیمش. عملکرد کاوانی هم در این فصل کنار ستاره برزیلی،  نمایان است. او در حال حاضر با 156گل و در کنار زلاتان ابراهیموویچ، بهترین گلزن تاریخ پاری‌سن‌ژرمن است و تنها یک گل دیگر تا تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ این باشگاه، فاصله دارد، هرچند نیمار با زدن ضربه پنالتی لحظات آخری مقابل دیژون، مانع شکستن این رکورد شد.

نیمار بسیاری از ضربات پنالتی و کاشته‌هاي تیمش را مي‌زند و کاوانی هم به ناچار آن را پذيرفته است. با اينكه نیمار و یارانش، اکنون تمام هم‌وغم خود را روي شکست رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا گذاشته‌اند، اما زدن اکثر ضربات پنالتی توسط گران‌قیمت‌ترین بازیکن جهان، می‌تواند موجب تغییراتی در رابطه نیمار با کاوانی و دیگر هم‌تیمی‌هایش شود. نیمار با رفتارش ثابت كرد که رکوردشکنی کاوانی اصلا برای او مهم نیست و خودش را به دیگران ترجیح می‌دهد. با این اوصاف، شاید دوباره رابطه نیمار و کاوانی به تیره‌ای بگراید و حتي شاید اونای امری لازم باشد به اين موضوع ورود پيدا كند و تكليف پنالتي‌زن تيم را روشن كند. تشنگی نیمار برای کسب توپ طلا و به دست آوردن افتخارات فردی، موجبات این اتفاق را فراهم می‌آورد و در این زمینه، ستاره برزیلی می‌تواند درست فکر کند، زیرا او با این عملکرد نشان داده که می‌تواند در سطح لیونل مسی و کریستیانو رونالدو، رقابت کند و توپ طلا را به چنگ بیاورد، اما این تشنگی نباید مانع همکاری‌های او با هم‌تیمی‌هایش و بازی در خدمت تیم او باشد.

یک لحظه خود را پس از آن پنالتی، به جای کاوانی بگذارید، واقعا چه حسی پیدا می‌کنید؟ این دقیقا همان حسی است که کاوانی در آن لحظه نسبت به نیمار داشت. نیمار دقیقا راه ستاره سوئدی را در پیش گرفته است. خودخواهی و تلاش برای کسب جوایز فردی، بدون توجه به دیگر هم‌تیمی‌ها! شاید همه این‌ها با گرفتن یک توپ طلا، به فراموشی سپرده شود. دلیل، هر چه که هست، نیمار یک شانس بزرگ را از دست داد تا شایعات درباره رابطه‌اش با کاوانی بيشتر شود. ظاهرا پاری‌سن‌ژرمن تیم نیمار است، قوانین را نیمار تصویب می‌کند و هر کس که از این قوانین سرپیچی کند، با رفتار سرد نیمار مواجه خواهد شد. هر اتفاقی که در رابطه بين این دو نفر بیفتد، مهم نيست؛ رویه فعلی نیمار، رویه سقوط است! یک سقوط آزاد از نظر محبوبیت نزد هواداران تیم!

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-01-22 12:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر