فهرست
عصبانیت شدید پرسپولیسی‌ها از جانشین عادل
عصبانیت شدید پرسپولیسی‌ها از جانشین عادل

عصبانیت شدید پرسپولیسی‌ها از جانشین عادل

آی اسپورت - برنامه فوتبال برتر به آرامی جای برنامه ۹۰ را گرفت هر چند هنوز هم هواداران واقعی فوتبال، این برنامه را به عنوان جانشین رسمی ۹۰ نمی‌دانند و این اعتقاد وجود دارد که جای خالی عادل فردوسی‌پور و برنامه ارزنده‌اش با هیچ برنامه و هیچ مجری دیگری پر نمی‌شود. اما محمدحسین میثاقی تلاش می‌کند تا در پوشش پخش زنده تلویزیونی، با آیتم‌های گوناگون و بررسی و تحلیل تیم‌ها، بازی‌ها و مسائل داوری، نمایش دادن حواشی و اتفاقات فوتبالی و دعوت از مهمان و کارشناس، به نوعی کمبود برنامه ۹۰ را جبران کند.

او البته به خاطر عملکردش در هفته‌های گذشته، حسابی مورد انتقاد هواداران پرسپولیس قرار گرفته، زیرا طرفداران تیم سرخ‌پوش پایتخت معتقدند فرزاد آشوبی که بعد از حضور در پرسپولیس، پیراهن استقلال را به تن کرده و سابقه بازی برای این تیم را دارد، نباید برای کارشناسی بازی‌های پرسپولیس، انتخاب شود.

آن‌ها وقتی فهمیدند در دیدار پرسپولیس و سپاهان نیز هادی عقیلی روی صندلی کارشناسی نشسته، در فضای تلگرام، اینستاگرام و توییتر، حملات خود به میثاقی را افزایش دادند به خصوص که عقیلی بار‌ها به تعریف و تمجید از عملکرد سپاهان، تیم سابق خودش پرداخت و عملکرد پرسپولیس را نادیده گرفت. باید دید واکنش میثاقی به این حجم از انتقاد در فضای مجازی چیست!

۲۸ ۶  
آی اسپورت
2019-04-27 14:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
سامان پرسپولیسی
شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۳۱
اگه هادی عقیلی کارشناسه، من پولوفوسولای کالشناسی دالم...
سپــااهان
شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۵۷
ســرخ آبــی هــای پایتخت اصولا به وجود تبعیض به نفع خودشون عادت کردند.. حتما باید کارشناسان از جنس اونها و به نفع اونها باشن و الا معترض می شن.. خدایا! این تبعیض کی از فوتبال ایران خداحافظی می کنه؟
.
شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۰۷
خداحافظ اب های الوده
بدرود سکه های لای گز!
اسمان
شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۲۳
از وقتی برنامه نود پخش نمیشه کل فوتبال بهم ریخته.اشوب دراستادیومها زیاد شده.چون تخلفی دیگه بررسی نمیشه.
amir
شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۲۷
سوء استفاده نکنید از ما برای تبلیغ کردن فردوسی پور. ما پرسپولیسی‌ها هم از فردوسی پور بدمون میاد هم از میثاقی. جفت‌شون علیه پرسپولیس فعالیت میکردند و میکنند.
هومن ه.
شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۲۹
کم کم میثاقی باید جولو پلاسشو جمع کنه بره! همه دارن میفهمن با چه مارمولکی طرف هستند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر