فهرست
دیسلایک: بازگشت گزارشگری به دهه 70
دیسلایک: بازگشت گزارشگری به دهه 70

دیسلایک: بازگشت گزارشگری به دهه 70

آی اسپورت- گزارش بازی استقلال و الاهلی یک نکته ویژه داشت. مزدک میرزایی گزارش این بازی را به کمک کارشناس برنامه انجام می‌داد. امید روانخواه که به عنوان کارشناس به تلویزیون آمده بود، نکات فنی‌اش را در زمان برگزاری بازی انتقال می‌داد. اتفاقی که بیشتر در دهه‌های قبلی دیده می‌شد. حالا بعد از گذشت سال‌ها مجددا این مدل گزارش روی کار آمد.

اما این که کارشناس برنامه مانند قبل در زمان برگزاری مسابقه، تمرکزش روی تماشای بازی نیست که در بین نیمه حرف بزند هم یک دلیل مشخص دارد. تمام زمان بین دو نیمه صرف تبلیغات سامانه‌های پیامکی می‌شود و آنتن به مرتضی حسینی اختصاص دارد. به همین دلیل مهمان برنامه برای بی‌دلیل نبودن حضورش در استودیو، مجبور است که صحبت گزارشگر بازی را قطع کند و نکاتش را بگوید. 

۱۷ ۲  
آی اسپورت
2017-02-20 21:48:00
نظر دهید

۲ نظر
آرش
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۴۴
ایراد بی ربطیه
تو لیگ برتر انگلستان هم کارشناسی وسط بازیه
۱
رضا
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۱۷
ولی تو لیگ برتر (اسکای و بی تی) هم به همین صورته. منتهی اونها تعارف و بفرمایید و اینا نمیکنند. تحلیل گر هر کسی که باشه (مک منمن، اسکولز، فردیناند، اوون، ...) جاهایی که لازمه سریع تو دو سه جمله حرفشو میزنه. معمولا بعد گل یا صحنه های خطرناک که بازی می ایسته روی صحنه آهسته دلیل تاکتیکی و تکنیکی روی دادن اون اتفاق رو بررسی میکنند و بین دو نیمه و بعد بازی هم خیلی حرف بزنند سی ثانیه یک تحلیل کلی میکنند.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر