فهرست
علیپور در ماریتیمو؛ 173 دقیقه بدون گل
علیپور در ماریتیمو؛ 173 دقیقه بدون گل

علیپور در ماریتیمو؛ 173 دقیقه بدون گل

آی اسپورت - علی علیپور در پرسپولیس بهترین روزهای فوتبال خود را ثبت کرد و به تیم ملی هم دعوت شد. کسب عنوان آقای گلی در کنار قهرمانی‌های تیمی نام علیپور را به عنوان یکی از برترین مهاجم‌های فوتبال ایران بر سر زبان‌ها انداخت. با این حال او بعد از پایان فصل قبل که با یک قهرمانی برای پرسپولیس در لیگ و حذف در جام حذفی به پایان رسید، راه خروج را در پیش گرفت و راهی ماریتیمو شد.

۱۷۳ دقیقه بازی در لیگ پرتغال بدون گل و پاس گل ماحصل انتقال یکی از بهترین بازیکنان لیگ فوتبال ایران بود. او در تیم خود به بازیکنی نیمکت‌نشین تبدیل شده است و حتی دو بازی ۹۰ دقیقه‌ای کامل برای تیمش انجام نداده است. اتفاقی که می‌توانیم از همین الان آن را نامزد بدترین انتقال فصل بدانیم.

تیم هشتم جدول رده‌بندی لیگ پرتغال در کنار رودریگو پینیو که بهترین مهاجم و بازیکن این تیم بوده چندین مهاجم دیگر هم در ترکیب خود دارد و بعید است تا پایان فصل فرضصت چندانی برای بازی به علیپور برسد چون ماریتیمو برای به دست آوردن سهمیه اروپایی رقابت می‌کند و فرصتی برای بازی دادن به علیپور نخواهد بود.

اتفاقی که برای مهدی طارمی رخ داد و در همان تیم ریوآوه در فصل اول  برای علیپور رخ نداد. حتی پای شهریار مغانلو دیگر لژیونر ایرانی در پرتغال که در سانتاکلارا بازی می‌کند به گلزنی باز شد ولی علیپور در حسرت حضور در ترکیب اصلی است. این انتقال یادآور انتقال وحید امیری یکی از خوب های لیگ ایران به ترابزون است.

وحید امیری نیز تقریبا همین شرایط را داشت و نتوانست در ترابزون اسپور خوش بدرخشد و خیلی زود بعد از یک فصل به پرسپولیس برگشت تا لباس تیم ملی را از دست ندهد و همین هم شد و او توانست در بازشکت به پرسپولیس با این تیم قهرمان لیگ و نایب قهرمان آسیا شود و عملکرد خوبی نیز داشت و اکنون یکی از نفرات مدنظر اسکوچیچ است. آیا علیپور از این اتفاق درس می گیرد و راه وحید امیری را می‌رود یا همچنان بر انتقال خود به این تیم اصرار خواهد ورزید.

     
آی اسپورت
2021-01-13 18:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر