فهرست
افزایش محرومیت مک‌درموت؛ 2هفته بدون سرمربی
افزایش محرومیت مک‌درموت؛ 2هفته بدون سرمربی

افزایش محرومیت مک‌درموت؛ 2هفته بدون سرمربی

آی‌اسپورت- میک مک درموت که در بازی با ذوبآهن اخراج شده بود با حکم کمیته انضباطی یک جلسه دیگر هم محروم شد و در بازی با فولاد هم نمی‌تواند روی نیمکت این تیم بنشیند. او بازی فردای استقلال برابر سپیدرود را هم به دلیل محرومیت از سکوهای عضدی تماشا خواهد کرد. اگر استقلال موفق به جذب سرمربی قطعی در هفته‌های پیش رو نشود و مک درموت همچنان نفر اول نیمکت آبی‌ها باشد برای دو بازی پیاپی این تیم بدون سرمربی باید با حریفان روبه‌رو شود. در حالی که کمک مربی‌ چندان شاخصی هم روی نیمکت ندارد.

بعد از خبر توافق فاتح تریم با ترابوزان اسپور ترکیه حتی ممکن است مک درموت تا پایان فصل سرمربی استقلال باقی بماند. در چنین شرایط هرچه زودتر او باید کمک‌های خود را به باشگاه معرفی کند تا استقلال حداقل برای بازی هفته نهم و پیش از دربی پایتخت با بحران‌های عجیب و غیرقابل پیشبینی مواجه نشود.

۱ ۵  
آی اسپورت
2017-09-25 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
محسن
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۴
عجب!!!!!پس فوتبال ادامه دارد جناب ساکت؟!¡
ali
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۸
خوشم میاد خیلی دقیق پیگرین!! هوادا ا نسبت به حضورش امروز عصر تمایل نشون دادن، شب کمیته انظباطی کرد 2 جلسه محرومیت!! اصلا یه عده نمیخوان این استقلال پا بگیره، از محرومیت های هفته اول لیگ کامل مشخص بود، اصلا مک درموت چرا اخراج شد که حالا شد 2 جلسه محرومیت؟!
Ashkanredboy
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۱
مگه چه کار کرده. بوی گند شله زرد به همراه سکه لای گز دوباره بلند شده
Mohsen
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۵
حتما فحش غلیط داده لابد!!!
خودتون هستید جناب ساکت، دایی زیر و بالای داور رو مورد عنایت قرار میده هیچ محرومیتی، بقیه مربی ها هم به همین شکل بعد طرف ایرلندی!!!!! بزارین لااقل یه روز مصاحبه طرفداری همه جانبه از پرسپولیس بگذره بعد
تاج اسیا
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۴
از جنازه استقلالم مثل سگ میترسند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر