فهرست
استراماچونی: همه هواداران استقلال مثل من فکر می‌کنند
استراماچونی: همه هواداران استقلال مثل من فکر می‌کنند

استراماچونی: همه هواداران استقلال مثل من فکر می‌کنند

آی اسپورت – سرمربی استقلال امروز در حاشیه یک مراسم توضیح کوتاهی درباره اعتراضش به وضعیت باشگاه داد. آندره‌آ استراماچونی در حاشیه همایش فوتبال کلینیک گفت: « ما استقلال، یکی از باشگاه‌های برتر آسیا و با طرفداران میلیونی هستیم. توقعاتی که از ما وجود دارد باید به اندازه حمایتی که از ما می‌شود و امکانات ما باشد. نمی‌توانیم توقعِ 100 و حمایتِ 20 داشته باشیم. من به دنبال پیشرفت باشگاه استقلال هستم. این نه یک اعتراض منفی، بلکه اعتراضی مثبت و در جهت بهتر شدن باشگاه استقلال است. این موضوع برای همه وجود دارد و هر کسی که استقلال را دوست دارد، مانند من فکر می‌کند.»

سرمربی استقلال درباره اینکه به عنوان بهترین مربی و لژیونر فوتبال ایتالیا انتخاب شده است، گفت: «من از مدرسه مربیان ایتالیا آمده‌ام و از این بابت بسیار خوشحالم. در ایران می‌بینم فوتبال بسیار پرطرفدار و مهم است و بازیکنان بسیار خوبی در این کشور وجود دارد، اما شاید در دنیا روی آنها خیلی تبلیغ نمی‌شود. امیدوارم برای بهتر شناخته شدن بازیکنان ایرانی در فوتبال جهان، وسیله‌ای باشم.»

استراماچونی که چند روز پیش به شیراز سفر کرده بود، در پاسخ به این پرسش که زیباترین نقطه این شهر را کدام مکان می‌داند، گفت: «من در ایران زندگی می‌کنم و به این کشور احترام می‌گذارم. ایران تاریخی غنی دارد و می‌دانم امپراطوری پارسی یکی از بزرگترین امپراطوری‌های جهان بوده است. وقتی در این کشور زندگی می‌کنید، باید تاریخچه آن را بدانید و به آن احترام بگذارید. من فقط به دنبال یک پرستار بچه خوب در ایران هستم.»

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا جلسه‌ای با امیرحسین فتحی برای حل مشکلات داشته است یا خیر، گفت: «فرصتی پیدا نکردم که با فتحی صحبت کنم، اما به زودی با هم ملاقات می‌کنیم.» 

 

 

۷    
آی اسپورت
2019-11-13 11:23:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر