فهرست
چهره ناکام: ناامیدمان کردی؛ گجت!
چهره ناکام: ناامیدمان کردی؛ گجت!

چهره ناکام: ناامیدمان کردی؛ گجت!

آی‌اسپورت- بازی با تیم المپیک ژاپن، حساس‌ترین مسابقه‌ای بود که اخباری درون دروازه یک تیم قرار گرفت. دیداری که در صورت برد ایران، طلسم نرسیدن به المپیک شکسته می‌شد. ولی روی گل اول خروج نکرد و دو گل بعدی را هم پشت سر هم از پشت محوطه جریمه دریافت کرد تا در این راه ناکام بماند. ولی آیا این گل‌ها اتفاقی بود؟

پاسخ به این سوال خیر است. دروازه‌بان دوست‌داشتنی تراکتورسازی که با تکنیک جالبش در دفع توپ و دست‌های گجت‌گونه‌اش در دل فوتبالی‌ها جای ویژه‌ای باز کرده، ضعف بزرگی در بازی‌های بزرگ دارد. از همان شوت‌هایی که ژاپنی‌ها راهی دروازه‌اش کردند، در دیدار حذفی آسیا مقابل السد هم دروازه‌اش را تهدید کرد و گل خورد.

اما برای این که تردید پیدا کنیم که اخباری نمی‌تواند تضمین کننده موفقیت باشد، بازی با استقلال را بررسی می‌کنیم. جایی که بار دیگر با گاف اخباری روبه‌رو شدیم. گلر تراکتورسازی توپ را تقدیم به کاوه کرد تا تیم میزبان پیش بیفتد. در هفته قبل مقابل پدیده هم این دروازه‌بان روی وزش باد یک گل بچه‌گانه دریافت کرد تا در حساس‌ترین مقطع از فصل، به تنهایی چهار امتیاز را از تراکتورسازی بگیرد. البته سه امتیاز بازی با استقلال روی گل‌های حاتمی به حساب تراکتورسازی برگشت.

اخباری در بیشتر گلوگاه‌ها، لغزنده ظاهر شده و نشان داد که هر چقدر هم دروازه‌بان مطمئنی باشد، نمی‌تواند موفقیت یک تیم را به تنهایی تضمین کند.

۸ ۵  
آی اسپورت
2016-12-13 14:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Reza
سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵، ۱۴:۵۶
مطلب چرت و پرت
۹
علی
سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۸
این حرفا کدومه؟
اخباری بعد بوفون بهترینِ تو دنیا !
۷
Naser
سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۷
نوشته زرد و ضداخلاقی برای مبارزه با روحیه یک جوان . خجالت بکشید.
۶
برزو
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵، ۰۲:۱۸
متن عالي بود
یوسف
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵، ۱۰:۲۳
طرفدارای تراکتور پشت اخباری هستن! کیروش هم که قرار نیست بهش بازی بده! پس خوبه بده هرچی هست به تراکتوریا مربوطه! رسانه های پرسپولیسی!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر