فهرست
آنچه نباید تکرار شود، قهرمانی پرسپولیس است!
آنچه نباید تکرار شود، قهرمانی پرسپولیس است!

آنچه نباید تکرار شود، قهرمانی پرسپولیس است!

۱-هت تریک قهرمانی پرسپولیس جرم بود نه شعارهای نژاد پرستانه، سنگباران ماموران و خون و خونریزی از سوی تماشاگران تراکتور و سپاهان. وقتی آنچه نباید تکرار شود قهرمانی پرسپولیس است!

۲- مدیرعامل باشگاه تراکتور گفته: پرشورها با شعار «ادب، شرف شعاریمیز، تراختور افتخاریمیز» به استقبال بازی با گل گهر بروند.

۳-این حرف ها ما را به یاد ادعاهایی تابش مدیرعامل سپاهان انداخت که ضرب و جرح صد و شصت هوادار پرسپولیس طبق گفته اورژانس اصفهان را منکر شد و کمیته انضباطی کلکسیون تخلفات تماشاگران تیم سپاهان در دو بازی مقابل پرسپولیس را با یک حکم و یک جلسه محرومیت تعلیقی نادیده گرفت.

۴-حال آیا شعار پیشنهادی مدیرعامل تراکتور بعد از لغو محرومیت قطعی تراکتورسازان می تواند روی شعارهای دیگری که تماشاگران تراکتور سر داده و می دهند و قابل نوشتن که هیچ حتی اشاره کردند به ماهیت شعارها هم نیست سرپوش بگذارد؟

۴-گویا برای کمیته انضباطی فدراسیون این شعارها عادی شده و می بینیم که چگونه بعد از اعمال محرومیت بیرانوند روی محرومیت قطعی تراکتور که بخشیده شد سرپوش گذاشتند

۵- حسن زاده چگونه حکم قطعی را لغو کرد. آیا حالا نوبت پاک کردن کارت قرمز فرشید اسماعیلی و اقدامی دیگر به ضرر پرسپولیس است. آیا فراتر از پرسپولیس این فوتبال نیست که قربانی شده ؟ آیا هت تریک قهرمانی پرسپولیس جرم بود و نباید تکرار شود و شعارهای نژاد پرستانه و سنگ پراکنی گسترده علیه ماموران از سوی تماشاگران تراکتور و پرت کردن ماموران و خون به راه انداختن در اطراف نقش جهان اتفاق خاصی نیست و باید با محرومیت های تعلیقی و فرمایشی همراه شود تا بستر برای تکراز آنها فراهم شود.

۶- این چه فوتبالی است. گاهی می گوییم چه خوب که پرسپولیس در قهرمانی هت تریک کرد تا زوایای پنهان این فوتبال پیدا شود. آیا حالا در آستانه دربی باید منتظر یک حکم عجیب تنش بود و ... حتی باورش هم سخت است.

۶۷ ۱۱  
آی اسپورت
2019-09-19 01:04:00
نظر دهید

۱۱ نظر
رضا کیان
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۰۲:۰۱
توجه توجه آنچه میبینید کانال هواداری پرسپولیس نیست سایت بی طرف آی اسپورت.... (خنده بی امان حضار ..بعضی از حضار از شدت خنده روی زمین پخش و پلا شدند )
آقای خاص
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۰۲:۳۷
از نظر شما متوهمین، حتی خدا هم پرسپولیسیه ( گریه حضار)
آقای خاص
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۰۲:۳۶
هت تریک قهرمانی اتحاد تاس را به آستانه انفجار رسانده
محمدحسین
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۰۷:۰۴
اینایی که میگن از جایی غیر از زمین فوتبال نمیذارن که پرسپولیس دوباره قهرمان بشه بزرگترین توهین به پرسپولیس و قهرمانیاشه
وقتی ساختار فوتبال و مسئولین ورزش و فوتبال تغییر نکردن و در بر همون پاشنه قبلی می چرخه اینا می گن قهرمانی در ایران در جایی غیر از زمین فوتبال تعیین میشه و حتی اگر تیم شایسته ایی هم باشین تا زمانی که مسئولین نخوان نمیشه قهرمان شدحرف اونایی که می گن قهرمانیهای پرسپولیس از جایی غیر از زمین فوتبال بدست اومده وسالم نیستن رو تایید میکنه
۱
حبیب
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۰۸:۲۹
آخه بیشرف چرا شعارهای قومیتی اشک گفتن چرتپولیسیها که اگه فیفا بفهمه فوتبال ایران را تعلیق می کنه را نمیگی . ضمنا کاری که تماشاگران چرتپولیس با تماشاگران سپاهان در آزادی کردند و بک کشته و ۱۵۰ مصدوم بجا گذاشت از دست مغولها هم بر نمیومد ولی کلا برای شما فراموش شده محسوب میشه . برو بزار باد بیاد لنگی
اتشكده
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۰۸:۳۳
هتریك پرسپولیس چه اتشی انداخته به جون دشمنان حقیر پرسپولیس ما كه راضی هستیم بسوزید تا میتونید
ریدم به تاس
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۰۷
حرومزاده ها
فدارسیون و کمیته انضباطی و ارکان فوتبال
رضا
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۱۳:۵۰
جناب نویسنده بااین همه فیلمهایی که دست به دست می گرددازتوهین های هواداران پرسپولیس وحمله به تماشاگران دیگر تیمها وتخریب ماشین های مردم واین همه مدارک مهندسی بازیها به نفع پرسپولیس وناکامی دلال کروات بدون کمک داوران وبی عدالتی های کمیته انضباطی واخلاق و... مردم دیگرحرف نویسندگان مواجب بگیرراقبول نخواهندکرد
۸
لنگی متوهم
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۱۵:۵۳
این جفنگیات که نویسنده نوشته یک از جلو برآمدگی وقیحانه است یک جلسه محرومیت برای حرکت دست بیرانوند که توهین جنسی به 100هزار تماشاگر تراکتور کبیر بوده آنهم صرفنظر از حکم تعلیقی 3 جلسه ای کمیته اخلاق که هر کس دیگه غیر از بیرانئند بود فعال میشد حتی با حداقل دو جلسه محرومیت اشاره شده در قانون کمیته عنضباطی هم تطابق نداره جالبه که رئیس کمیته عن ... گفته ما میتونیم به تشخیص خودمان و با لحاظ کردن حسن سابقه بیرانوند از حداقل حکم قانونی هم تخفیف داده و یک جلسه محروم کنیم در حالیکه سو رفتار نامبرده در بازیهای چرتپولیس و سپاهان و تراکتور و حمله به بازیکن حریف و داور و تماشاگر و مامور نیروی انتظامی و توپ جمع کن اظهر من الشمس بوده و اونقدر در برخورد با او مسامحه شده که بسیار پر رو و لوس شده و هیچ ابائی از تکرار تخلفات نداره و سر و ته قضیه را با یک عذرخواهی صوری هم می آره .
این کمیته عن ... حتی پس از صدور حکم سبک یک جلسه برای خوش آمد وزیر و تیم حکومتی در اقدامی بسیار عجیب بدون هیچ دلیل و سندی تماشاگران تراکتور را که در بازی بزرگ 100 هزار نفری با آرامش و بدون هیچ تخلفی حضور یافته و تیم خود را تشویق کرده اند از یک بازی محروم میکنه و پس از بازی چرتپولیس و صنعت نفت که مشخص میشه عدم حضور بیرانوند مشکلی برای لنگ ایجاد نکرده و چه بسا منتفع شده محرومیت تماشاگران تراکتور را لغو میکنه تا از انتقادهای موجود رها شده و دو طرف راضی شده باشند .
حالا انتظار میره با حضور غیرقانونی بیرانوند در دربی ، کارت قرمز ناعادلانه و اشتباه فرشید اسماعیلی بخشیده بشه تا سیاست راضی کردن طرفین بجای اجرای قانون و عدالت از سوی کمیته پولساز عنضباطی که نصف بودجه فدراسیون را از جیب زنوزی و سپاهان در میاره اجرا بشه.
۶
عاشق لنگ
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۱۶:۱۲
قدوسی خان تو آسیا چی؟ تو اون جا چرا قهرمان نشدید؟ لابد اونجا هم جلوی شما را گرفتند نه؟خخخخخخ
۴
علی
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۱۷:۲۶
چرا این فرد که به طور واضح به مردم شریف تبریز و مردم آزاده ی اصفهان توهین میکند تریبون دارد؟
حسین قدوسی مگر کیست؟

دوست دار پرسپولیس؟ غلط میکند زیر پرچم تیم بزرگ پرسپولیس قایم شده و به مردم ایران پرخاشگری میکند


چطور تریبون در اختیار این فرد لمپن قرار گرفته؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر