فهرست
کاوانی ایران را ندید؛ نگران اسپانیا و پرتغال
کاوانی ایران را ندید؛ نگران اسپانیا و پرتغال
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

کاوانی ایران را ندید؛ نگران اسپانیا و پرتغال

آی‌اسپورت- ادینسون کاوانی، ستاره تیم ملی اروگوئه مدعی شد تمام تمرکز این تیم روی آخرین دیدار مرحله گروهی برابر روسیه خواهد بود. پیروزی‌های پرگل روسیه باعث شده آنها به رغم هم‌امتیاز بودن با اروگوئه در صدر جدول قرار بگیرند و دیدار فردای دو تیم روسیه و اروگوئه تعیین کننده صدرنشین گروه اول خواهد بود اما کاوانی مدعی شد برایش فرقی ندارد پرتغال یا اسپانیا در دور بعدی حریف اروگوئه باشند و به نوعی ایران را حذف شده تلقی کرد.

ادینسون کاوانی گفت: «نه به اسپانیا و نه پرتغال فکر نمی‌کنیم و در مرحله اول تمام تمرکز ما روی بازی فردا خواهد بود بعد از آن به جنبه‌های دیگر فکر خواهیم کرد. مهم‌ترین مسئله این است که فردا برنده مسابقه با روسیه شویم تا احتمال صدرنشینی داشته باشیم و بعد از آن ببینم چه اتفاقی در مسابقات دیگر رخ می‌دهد، اما ابتدا باید روی خودمان تمرکز کنیم زیرا ما یک گروه قوی هستیم. هر تیمی حریف ما در مرحله بعد باشد جدیت، تعهد و تمرکز ما یک‌سان خواهد بود. به جز بازی‌های روسیه اغلب بازی‌های جام جهانی بسیار نزدیک بوده و می‌توان موضوع مهم این دوره را تساوی‌های زیاد یا پیروزی‌های با حداقل اختلاف گل دانست. این نشان می‌دهد که تیم‌هایی با کیفیت بالا وجود دارند و اختلاف بین تیم‌ها مانند گذشته زیاد است پس دست‌یابی به نتایج خوب دشوارتر می‌شود.»

 

ورزش سه

۵ ۲  
آی اسپورت
2018-06-25 00:46:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مهدی
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۵۵
" می‌توان موضوع مهم این دوره را تساوی‌های زیاد یا پیروزی‌های با حداقل اختلاف گل دانست " . اتفاقا برعکس گفته . فقط پنج بازی مساوی شده . بیست و هفت بازی دیگه برنده داشته . تعداد گل ها هم خیلی زیاد بوده و تا الان بازی صفر صفر نداشتیم . امیدواریم در مورد ما هم حرفش همین قدر اشتباه باشه و توسط ما حذف بشن
۷
احسان
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۵
حالا این کاوانی کی هست؟!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر