فهرست
کار سخت استقلال/ نایب قهرمانی پرید؟
کار سخت استقلال/ نایب قهرمانی پرید؟

کار سخت استقلال/ نایب قهرمانی پرید؟

آی اسپورت – استقلال اگر دیروز مقابل تراکتورسازی به تساوی هم می‌رسید شانس زیادی برای کسب مقام نایب قهرمانی لیگ شانزدهم داشت. شکل بازی آبی‌ها هم نشان می‌داد که منصوریان تیمش را برای همین یک امتیاز به مصاف تراکتورسازی فرستاده است. تا دقایق پایانی همه چیز خوب پیش می‌رفت اما گل دقیقه 87 محمد ابراهیمی همه چیز را به هم ریخت و شاگردان منصوریان را از تبریز دست خالی راهی تهران کرد. حالا در جدول تراکتورسازی با 53 امتیاز دوم است و استقلال با 51 امتیاز در جای سوم قرار دارد و به نظر می‌رسد شانس سرخ‌های تبریز برای نایب قهرمانی بیشتر از آبی‌های تهران است.

استقلال در دو بازی بعدی خود ابتدا باید در مشهد مقابل پدیده به میدان برود و در بازی آخر در تهران میزبان سپاهان اصفهان باشد. آبی‌ها در هیچ کدام از این دو دیدار، از پیش برنده نیستند و احتمال توقف آنها مقابل پدیده و سپاهان کم نیست. اما تراکتورسازی ابتدا در اصفهان میهمان شاگردان کرانچار خواهد بود و در هفته آخر در یادگار از نفت تهران میزبانی خواهد کرد. به نظر می‌رسد کار تراکتورسازی در مقایسه با استقلال آسان‌‎تر است و نایب قهرمانی لیگ شانزدهم در دستان شاگردان امیر قلعه‌نویی است مگر این که خودشان این شانس را در این دو هفته به استقلالی‌ها تقدیم کنند.

۷ ۵  
آی اسپورت
2017-04-21 14:51:00
نظر دهید

۵ نظر
نوید
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۵۸
سلام.اگه امتیازها مساوی بشه تفاضل گل رو نگاه می کنن یا بازی رو در رو؟
۵ ۱
ارمان
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۱۸
تفاضل گل.
مگه پارسال یادت نیست پرسپولیس با تفاضل نایب قهرمان شد؟؟؟
۸
کیسه کشا
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۱۳
قبلا بین چهار تیم ؛ پنجم شدن

الان بین دو تیم ؛ سوم شدن

خخخخخخههههههههههه
علیرضا
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۱۶
تعداد گل های خورده پرسپولیس رتبه دومه!!! اینا میشن چهارم
۵
majid
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۷:۵۱
استاد منصوریان!!! ترکیب برنده رو هیچ ادمه عاقلی دست نمیزنه...به بردهای سریالی که قبل از بازی تراکتور و حتی صبا و مساوی لوکوموتیو ، بدست اومد توجه کن...ادم از قربانیه اماده نمیگذره تا جابر انصاری رو بازی بده...جابر بدرد دقایق اخر میخوره،نفس نداره... خسرو حیدری هم هر وقت تو ترکیب اصلی بوده کلا سیستم استقلال شده ،ابراهیمی پاس...خسرو سانتر...توپ بیرون
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر