فهرست
شعار علیه مدیران استقلال؛ مردم می‌فهمند
شعار علیه مدیران استقلال؛ مردم می‌فهمند

شعار علیه مدیران استقلال؛ مردم می‌فهمند

آی اسپورت - هواداران استقلال حتی بعد از گل پنجم تیم‌شان به صنعت نفت علیه مدیریت شعار دادند. دلیل این شعار‌ها هم مشخص است. آن‌ها پیشرفت فنی تیم‌شان را با استراماچونی دیده‌اند، ولی در مسائل مدیریتی استقلال را دچار مشکل و اختلال می‌بینند. درست مثل وریا غفوری که گفت فقر مدیر ورزشی داریم و احساس می‌کنیم که ما را سرِ کار می‌گذارند و...

مردم می‌فهمند، استقلال ۷ بازی است که می‌برد و ۲ بازی است که ۹ گل می‌زند. از همه این‌ها مهم‌تر اینکه خوب و تماشاگرپسند بازی می‌کند و حتی غیر استقلالی‌ها را از تماشای بازی‌هایش سیراب می‌کند، اما بازهم مربی و بازیکن و تماشاچی استقلال از «مدیریت» می‌نالند. استراماچونی می‌گوید با این شرایط نمی‌توان کار کرد، وریا می‌گوید احساس می‌کنیم سر کار هستیم و به ما وعده‌های دروغین می‌دهند. تماشاگر هم که «حیا کن، رها کن» سر می‌دهد. خب چطور ممکن است در یک تیم موفق که هفته‌هاست برنده می‌شود، همه یک حرف بزنند و همه هم اشتباه کنند؟ همین وریا غفوری سال‌هاست که در استقلال بازی می‌کند و حتی به بازوبند کاپیتانی این تیم بزرگ هم رسیده و طبعاً با هیچ مدیرعاملی پدرکشتگی ندارد که بی‌جهت علیه او موضع بگیرد. به نظر می‌رسد اگر مشکل مالی خاصی هم وجود دارد مدیران استقلال باید خیلی شفاف آن را با مردم در میان بگذارند و اگر مردم را هم غریبه می‌دانند حداقل بازیکنان خود را غریبه ندانند. این خیلی بد است که در یک تیم پرطرفدار کاپیتان و سرمربی علیه مدیریت صحبت کنند. همین وریا ۱۰ روز قبل هم گفته بود بابت امسال صفر ریال دریافتی داشته‌ایم و حالا احساس می‌کند که در این مدت کسی دنبال حل مشکلات نرفته که حرف از فقر مدیر ورزشی می‌زند. صدالبته با نگاهی به وضعیت مدیریت تیم‌های لیگ برتری به این نکته می‌رسیم که کاپیتان استقلال پر بیراه هم نگفته است.

***

مردم می‌فهمند. هوادار پرسپولیس سال اولی که برانکو وسط فصل آمد و نتیجه نگرفت پشت او ایستاد و ثمرش را با چند جام پیاپی گرفت. هوادار استقلال هم در ۵، ۶ هفته اول لیگ که استراماچونی مدام می‌باخت و مساوی می‌کرد، پشت او ایستاد و به درستی حمایتش کرد و حالا ثمره‌اش را می‌بیند و از تماشای بازی تیم محبوبش لذت می‌برد. اما این وسط مشکلاتی هم هست که مردم به خوبی حس می‌کنند و آن‌ها را می‌فهمند برای مردم و برای هواداران استقلال و پرسپولیس فرقی نمی‌کند چه کسی مدیرعامل باشد. آن‌ها تیم‌شان را دوست دارند و می‌خواهند موانع موفقیت تیم را از سر راه بردارند. کاش مسئولان هم با مردم همراه باشند و اگر نمی‌توانند کاری کنند حداقل بروند.

 

خبر ورزشی 

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2019-11-07 11:28:00
نظر دهید

۱ نظر
ل.ع
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸، ۱۱:۴۹
مردم مي فهمند باج خواهي و باند بازي رو . كوتاه اومدن مسئولين در مقابل اين دو پديده وتغيير مديرعامل نشانه پيروزي باطل بر حق هست .در چند سال گذشته اين دو گروه با هوچي گري و شايعه سازي استقلال رو بي ثبات كردن .اميدوارم نه سلطاني فر كوتاه بياد نه فتحي خسته بشه،تا ريشه باند بازي و باج خواهي از استقلال كنده بشه .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر