فهرست
پایان تلخ پدیده؛ ابومسلم برمی‌گردد؟
پایان تلخ پدیده؛ ابومسلم برمی‌گردد؟

پایان تلخ پدیده؛ ابومسلم برمی‌گردد؟

آی اسپورت – با توجه به اینکه مسوولان شرکت پدیده مشهد قصد ندارند از فصل بعد به تیمداری خود در فوتبال ادامه دهند، به تازگی ۳، ۴ متقاضی خرید سهام مالکیت این باشگاه، درخواست خود را به مسوولان استانی داده‌اند تا در مورد آن تصمیم‌گیری شود. گفته می‌شود یکی، ۲ خریدار قصد دارند در صورت موفقیت برای خرید این باشگاه، نام آن را تغییر دهند و با نام ابومسلم خراسان تیم‌شان را راهی رقابت‌ها کنند. مساله‌ای که می‌تواند هم مشهدی‌ها را خوشحال کند و هم اینکه هواداران زیادی را به ورزشگاه بکشاند.

بعد از سقوط مشکی‌پوشان به لیگ یک، همه امید مشهدی‌ها به پدیده بود تا در لیگ برتر بماند و در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی ایران کار خود را ادامه دهد. این امیدواری با خبر حضور مسوولان استانداری در تمرین تیم پدیده، داشت بیشتر می‌شد که ناگهان خبر عجیبی به گوش رسید. خبری که باورش برای هر کسی سخت بود. ظاهرا معاون استانداری خراسان رضوی در بازدیدی که از تمرین پدیده مشهد داشت، به صراحت اعلام کرد مسوولان پدیده دیگر قصد تیمداری ندارند و سال دیگر فعالیتی در این زمینه نخواهند داشت.

این اتفاق، مثل آب سردی بود بر پیکر بازیکنان پدیده که برای ماندن این تیم مشهدی در لیگ برتر تلاش می‌کردند. همه شوکه شده بودند و کسی نمی‌توانست حرفی بزند که در نهایت جلسه به پایان رسید. خبر هم خیلی زود رسانه‌ای شد. به این ترتیب بازیکنانی که یک فصل دیگر قرارداد داشتند و اکثر بازیکنان مشهدی، تصمیم گرفتند پیگیر شوند تا ببینند تکلیف‌شان چه می‌شود. شرایط اصلا خوب به نظر نمی‌رسید و بلاتکلیفی ادامه داشت که بالاخره خبرهای خوبی از راه رسید. بعد از اینکه پدیده مشهد موفق شد نفت تهران را شکست دهد و ماندنش در لیگ برتر را تا حدود زیادی قطعی کند، ظاهرا مشتریان این تیم مشهدی دست به کار شدند تا پیشنهاد خود را به صورت جدی مطرح کنند. گفته می‌شود تا الان ۳، ۴ خریدار تقاضای خود را برای خرید سهام باشگاه پدیده مشهد به دادستانی و استانداری خراسان رضوی داده‌اند.

با وجود اینکه خیلی‌ها استرس دارند که مبادا خریداران این تیم، مثل خریداران باشگاه نفت تهران و... شرایط خوبی نداشته باشند اما ظاهرا اینطور نیست و نفراتی که درخواست خریداری سهام باشگاه پدیده مشهد را داده‌اند، از نظر مسوولان استان خراسان رضوی شرایط خوبی دارند و می‌توانند تیم پدیده مشهد را سر و سامان دهند تا از این وضعیت خارج شود.

نکته جالب در مورد خریداران این است که آنها از الان به آینده بهتر و جذب هواداران بیشتر هم فکر کردند. از آنجا که خریدار و یا بهتر است بگوییم مالک جدید باشگاه پدیده مشهد، قصد ندارد با نام این شرکت بزرگ کار خود را ادامه دهند، بدون شک تغییر نام باشگاه، نخستین کاری است که خریدار سهام باشگاه پدیده مشهد انجام خواهد داد. گفته می‌شود یکی، ۲ نفر از این خریداران، قصد دارند برای تغییر نام باشگاه پدیده مشهد، از نام ابومسلم خراسان استفاده کنند تا این تیم محبوب مشهدی در لیگ برتر کار خود را ادامه دهد. پس اگر با این مساله موافقت شود که البته بعید نیست، فصل بعد می‌توانیم شاهد بازگشت ابومسلم خراسان به لیگ برتر باشیم. به این ترتیب مالک جدید هم می‌تواند نام شرکت یا اسپانسری که مد نظر دارد را روی لباس ابومسلم خراسان بزند تا هم تیمش هوادار بیشتری پیدا کند و هم تبلیغ بهتری برای خودش و حامی مالی موردنظرش شود. با این تفاسیر و البته شرط مسوولان استانی در مورد خارج نشدن امتیاز تیم پدیده مشهد از استان، به نظر می‌رسد به زودی می‌توانیم شاهد حضور ابومسلم خراسان در لیگ برتر باشیم. حضور تیمی که می‌تواند هواداران زیادی را به ورزشگاه بکشاند و حساسیت‌های این تیم را بیشتر از هر زمانی کند.

 

ایران ورزشی

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-04-17 12:13:00
نظر دهید

۴ نظر
حمزه
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۴۰
اتفاقا برعکس اگر اسم پدیده رو عوض کنه تیم بی هویت میشه.پدیده نمیتونه ابومسلم باشه این تیم ریشه کرده مخصوصاً با سبک بازی ای که در این سالها داشته بجز نیم فصل اخر که بدلیل مشکلات فیفا.من خودم با بازیهای ابومسلم دهه هشتاد بزرگ شدم حتی سیاه جامگان اون ابومسلم رو برای من تداعی هم نکرد حتی با لباس سیاهش،اما در عوض پدیده رو به ابومسلم نزدیک تر میبینم.در ضمن در طول سالهای گذشته چقدر تغییر اسم به پیشرفت کمک کرده که الان بکنه؟طرز فکر مدیران و ورزشی نویسان ما باید عوض بشه.اینم پیشنهاده که دادین!که اسم تیمو عوض کنید تماشاگر میاد استادیوم!چیزی که تماشاگر رو میکشونه استادیوم،فوتبال زیباست نه اسم تیمها.در راستای پیشنهاد ایران ورزشی من پیشنهاد بهتری دارم برای خریداران پدیده که بجای ابومسلم اسم تیمو بزارن بارسلونا یا رئال مادرید.
۲
اشکان4
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۹
از آستان قدس رضوی چه خبر؟!
۴
اعلم الحمار
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۷
زهی خیال باطل. که اسم این ام الفساد در این استان تکرار شود.
۳
واینا
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۵۸
ایالت خودمختار استان قدس با امپراطور گردن کلفتش فک نکنم بزارن همچین اتفاقی بیفته...اسم سیاه جامگان رو بزور عوض کردن ابومسلم که خودش اتیش میزنه ب جونشون
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر