فهرست
الغرافه ۳-۰ تراکتورسازی؛ باخت به خودی!
الغرافه ۳-۰ تراکتورسازی؛ باخت به خودی!

الغرافه ۳-۰ تراکتورسازی؛ باخت به خودی!

آی اسپورت – تراکتورسازی روی اشتباهات مدافع خود دو گل دریافت کرد اما اصلا شایسته باخت نبود و با بدشانسی در دومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا مغلوب شد.

دوشنبه 30 بهمن ماه 1396/ هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا/ساعت 18:30

ورزشگاه ثانی بن جاسم دوحه

داور: لیو ووک من/ کمک ها: چو چون کیت و پانگ شینگ

اخطار: اوتمان الیحری (45+1) از الغرافه و محمد ایرانپوریان(68) از تراکتورسازی

ترکیب تراکتورسازی: ژوردی آلمیدا، محمدرضا مهدی زاده، گریکوف سیمه(32- محمد ایرانپوریان)، محمد نادری، رضا شربتی، مهدی مهدی پور، مهدی کیانی، ارسلان مطهری، محمد ابراهیمی(68- دانیال اسماعیلی‌فر)، احسان پهلوان، سلیمان کرپیچ(78- محمدرضا آزادی)

سرمربی: ارتغرول ساغلام

ترکیب الغرافه: یوسف حسن علی، روبرت فاسیانو، فهد الشمری، عمر مادیبو، یوسف مفتاح، اوتمان الیحری(66- حسن موید)، احمد علاءالدین(68- خالد الریگی)، کارلوس آمادو، عبدالعزیز حاتم، وسلی اسنایدر، مهدی طارمی

سرمربی: بولنت اویگان

شرح گل‌ها:

1-0 الغرافه(مهدی طارمی): در دقیقه 11ارسال اوتمان از جناح چپ تیم الغرافه با اشتباه گریکوف سیمه همراه شد و مهدی طارمی با ضربه سری دیدنی دروازه تیم تراکتورسازی را باز کرد.

2-0 الغرافه(گریکوف سیمه- گل به خودی): در دقیقه 22 مسابقه در حالی که توپ در اختیار گریکوف سیمه مدافع کروات تراکتورسازی بود، مهدی طارمی توپ را به خوبی از او ربود و خود را در موقعیت تک به تک با آلمیدا قرار داد؛ در حالی که می توانست خودش ضربه بزند ترجیح داد به اسنایدر پاس بدهد که سیمه از راه رسید و با اشتباهی عجیب دروازه تیم خود را باز کرد.

3-0 الغرافه(مهدی طارمی): در وقت های تلف شده بازی مهدی طارمی روی یک دفع توپ ناقص مدافعان تراکتورسازی گل سوم الغرافه را به ثمر رساند.

لحظات حساس:

دقیقه 6: ارسال وسلی اسنایدر از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر مهدی طارمی همراه شد که توپ از بالای دروازه تراکتورسازی به بیرون رفت.

دقیقه 8: ارسال هافبک تیم الغرافه روی دروازه تراکتورسازی را آلمیدا مال خود کرد و اجازه نداد مهاجمان تیم قطری ضربه بزنند.

دقیقه 14: روی اشتباه مدافعان تراکتورسازی در جناح راست اوتمان الیحری صاحب توپ شد و موقعیت خوبی را روی دروازه ایجاد کرد؛ ضربه او در موقعیتی تقریبا تک به تک زده شد که آلمیدا با عکس العملی دیدنی دروازه را نجات داد.

دقیقه 24: محمد ابراهیمی توپ را از سمت چپ روی دروازه الغرافه ارسال کرد که دروازه بان تیم قطری توپ را دور کرد.
دقیقه 25: گریکوف سیمه یک اشتباه عجیب دیگر در خط دفاع تراکتور انجام داد که می توانست کار دست تیمش بدهد اما نادری توپ را دور کرد.

دقیقه 33: پاس خوبی که برای پهلوان ارسال شد، او را در موقعیت خوبی قرار داد اما قبل از اینکه در محوطه جریمه ضربه اش را بزند، مدافع الغرافه توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 36: پاس خوب مطهری در محوطه جریمه به محمد ابراهیمی رسید و او را تک به تک کرد. با اینکه ابراهیمی توپ را به گل تبدیل کرد اما داور اعلام آفساید کرده بود.

دقیقه 40: خطای روبرت فاسیانو روی محمد نادری در محوطه جریمه الغرافه را داور اعلام پنالتی به سود تراکتورسازی کرد؛ مهدی مهدی پور پشت توپ قرار گرفت و ضربه اش را یوسف حسن علی دروازه بان الغرافه مهار کرد تا بهترین فرصت تراکتور برای گلزنی از دست برود.

دقیقه 44: حرکت خوب بازیکنان تراکتورسازی در نهایت به محمد ایرانپوریان رسید اما ضربه او با اختلاف اندک از کنار دروازه الغرافه به بیرون رفت.

دقیقه 49: ضربه احمد علاءالدین از گوشه محوطه جریمه تراکتورسازی نواخته شد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 53: ارسال مادیبو روی دروازه را طارمی به هر شکلی بود با تلاش زیاد به یک شوت تبدیل کرد که آلمیدا مانع از گل شدن توپ شد.

دقیقه 58: ارسال شربتی روی دروازه الغرافه با ضربه مطهری همراه شد و توپ به ایرانپوریان رسید اما شوت سرضرب او خوب نبود و از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 63: ارسال شربتی روی دروازه الغرافه از ارسلان مطهری عبور کرد و به ایرانپوریان رسید؛ ضربه او را دروازه بان الغرافه راهی کرنر کرد.
دقیقه 64: ارسال کرنر روی دروازه الغرافه به کرپیچ رسید و او شوت محکمی را روانه دروازه کرد که مدافع الغرافه از روی خط برگرداند.

دقیقه 71: ارسال اسماعیلی فر روی دروازه الغرافه برای استفاده کرپیچ را مدافع تیم قطری راهی کرنر کرد.
دقیقه 72: ضربه سر محمد نادری روی ارسال ایرانپوریان از بالای دروازه الغرافه راهی اوت شد.
دقیقه 73: ارسال خوب ایرانپوریان روی دروازه الغرافه با ضربه سر دیدنی مهدی زاده همراه شد اما یوسف حسن دروازه بان تیم قطری توپ را به خوبی مهار کرد.
دقیقه 74: ضربه مهاجم الغرافه را ژوردی آلمیدا در دو ضرب مال خود کرد.

دقیقه 77: برخورد محمد ایرانپوریان با مهدی طارمی را در محوطه جریمه تراکتورسازی داور اعلام پنالتی به سود الغرافه کرد. مهدی طارمی خودش پشت توپ قرار گرفت اما ضربه اش را خوب نزد و آلمیدا اجازه گل شدن توپ را نداد.

حاشیه ها

  • قبل از شروع بازی ساغلام و اویگان سرمربیان ترکیه ای تراکتور و الغرافه برخورد گرمی بایکدیگر داشتند.
  • نیمکت نشینی محمد ایرانپوریان مهم ترین نکته ترکیب تراکتورسازی بود.
  • مهدی طارمی مهاجم ایرانی الغرافه قبل از شروع بازی برخورد گرمی با اعضای تیم تراکتورسازی داشت.
  • برخورد مهدی کیانی و وسلی اسنایدر کاپیتان های و تیم نیز جالب بود.
  • تراکتورسازی برای اولین بار در این فصل از هر 3 بازیکن خارجی خود در ترکیب اصلی استفاده کرده است.
  •  ژوردی آلمیدا دروازه بان تراکتور با مهاجم الغرافه درگیری فیزیکی کوچکی پیدا کردند که با دخالت داور قضیه ختم شد.
  • روبرت فاسیانو با مصدومیتی که برایش پیش آمد چند دقیقه وقت بازی را کشت و همین موضوع موجب اعتراض ساغلام سرمربی تراکتورسازی شد.

 

 

۴ ۶  
آی اسپورت
2018-02-19 20:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
ساغلام
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۳۲
هرچقدر کیسه جلوی الریان با خوش شانسی محض مساوی گرفت ما امروز بدشانس بودیم
۲
فرزاد تراختوری
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۳۲
تراختور به بازیکنان بی کیفیت خارجی باخت. ساغلام اینارو از کجا آورده؟؟؟؟؟؟
۱
sirvan.f
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۳۹
صدرحمت به گزارشگر تبریزی!نویسنده ی ای اسپورت به اون لقب لیدر داد حالا واقعا لیدر تراکتور هم میتونه انقدر رو اعصاب گزارش کنه که این عزیز دل امشب گزارش کرد؟های ملت ما از گزارش بی طرف لذت میبریم.چه با اعراب چه با خودی ها یا با هر تیم دیگه ای از هر جای جهان.......حالا که حرف از این عزیز دل شد از شیرین کاریش بی تفوات رد نشیم((اینجا دیگه پرسپولیس نیست که پنالتی رو تحت هر شرایطی بدن به طارمی))بعله.بععله.بعععله.بععععله.بعععععله
امین
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۴۱
سیمه خدا لعنتت کنه سشدین گول کیمی پوخین ایچینه
۱
حسن
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۲۹
متاسفانه به لطف جناب اجرلو و سرداران باز این تیم تبدیل شده به زنگ تفریح. پهپاد میفرستید اسرائیل؟؟؟؟؟؟ دو تا بفرستید مکان هواپیمای سقوط کرده رو پیدا کنن. هرجایی دست گذاشتید نابودش کردید. باکری ها خط مقدم جنگ بودن و جونشون رو دادن اما یه سری اون پشت خوابیده بودن موقع عملیات میموندن عقب، 8 سال جنگ نه تیری نه ترکشی حتی یه خراش سطحی هم برنداشتن شایدم امریکا بودن معلوم نیست کجا بودن بعد از جنگ با درجات کیلویی شدن سردار. ریختن ورزش و اقتصاد و فرهنگ و سیاست و.... این مملکت رو به گند کشیدن. نتیجه اشمم نه فقط داریم میبینیم بلکه هرلحظه داریم تاوان میدیم.
۶
حاجی، دیگه اسم منو گذاشتی تو جیب چپت
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۳۱
من مرده، شما زنده، فصل بعد طارمی افت میکنه، اثرات بدنسازی برانکو رو هنوز داره، ساسان انصاری رو به یاد بیارید. البته افت طارمی رو نمیخوام چون خاطرات خوبی رو برامون رقم زده و امیدوارم همیشه موفق باشه اما به نسبت فصل حاضر افت میکنه.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر