فهرست
سقوط آندو در یک سال/ از تیم ملی تا اخراج از گسترش
سقوط آندو در یک سال/ از تیم ملی تا اخراج از گسترش

سقوط آندو در یک سال/ از تیم ملی تا اخراج از گسترش

آی اسپورت – کنار گذاشته شدن از سوی فیروز کریمی! این آخرین خبر بدی است که درباره آندرانیک تیموریان منتشر شده است و به نظر می‌رسد هافبک سابق تیم ملی دیگر کم‌کم باید به فکر خداحافظی از فوتبال باشد. او به روزهای آخر فوتبال خود نزدیک شده و عجیب این که او تا همین یک سال پیش بازیکن تیم ملی بود و همه این اتفاقات بد برای او فقط در یک سال رخ داده است و این می‎تواند یک رکورد عجیب برای او محسوب شود.

تیموریان تقریبا یک سال پیش یعنی 20 مهر ماه 1395 به عنوان بازیکن جانشین در بازی تیم‌های ملی ایران و کره جنوبی، برای آخرین بار با پیراهن تیم ملی ایران به میدان رفت. کسی فکر نمی‌کرد این آخرین بازی آندو برای تیم ملی باشد اما یک ماه بعد او در فهرست کی‌روش برای بازی با سوریه جایی نداشت. البته سرمربی تیم ملی اعلام کرد آندو باز هم به تیم ملی دعوت خواهد شد اما این اتفاق دیگر نیفتاد.

به نظر می‌رسید کی‌روش مشکلی با تیموریان نداشت و قصد داشت باز هم او را به تیم ملی فرا بخواند اما دوران افت او آغاز شده بود. تیموریان در ماشین‌سازی کمکی به این تیم نکرد و پروژه پیوستنش به استقلال در نیم‌فصل دوم به دلیل محرومیت استقلال در نقل و انتقالات ناکام ماند و مجبور شد به نفت برود. او یک دقیقه پس از اولین حضورش در پیراهن نفت، پاس گل داد تا بازگشتی درخشان داشته باشد اما برای دیدن دومین پاس گل آندو باید تا فینال جام حذفی صبر می‌کردیم. او در این بازی روی یک ضربه ایستگاهی پاس گل قهرمانی نفت را به سجاد شهباززاده داد و پس از قهرمانی نفت از این تیم جدا شد.  

آندو بعد از آغاز رقابت‌های لیگ هفدهم به گسترش فولاد پیوست اما خیلی زود مصدوم شد و پس از اخراج لوکا بوناچیچ و حضور فیروز کریمی در این تیم، دیروز توسط این سرمربی از تیم کنار گذاشته شد. اتفاقی که البته به گفته هوشنگ نصیرزاده هنوز قطعی نیست ولی نشانه روشنی از نزدیک شدن آندو به نقطه پایان است.  

۸۲ ۲  
آی اسپورت
2017-10-20 15:48:00
نظر دهید

۲ نظر
ویلی
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۵:۲۸
طبیعیه کسی که سال ها جزو ارکان تیم ملی و در کانون توجهات بوده و به کاپیتانی رسیده ناگهان از سکه بیفته و انتظار داشته باشیم با انگیزه یه جوون جویای نام بیاد در مسابقات لیگ در زمین های بی تماشاچی شهرستان بدرخشه!! درسته به دلیل روحیات خاصش آندو هرگز ستاره اول نبود (نه مثل کریمی کایزماتیک بود نه مثل نکونام روحیه رهبری و لیدری جوونارو داشت) و با سوء مدیریت سرژیک در سه سال هفت باشگاه عوض کرده که در فوتبال حرفه ای خودکشیه ولی یادمون نره در روند جاافتادن شیوه و سبک کیروش حدفاصل مقدمانی 2014 تا جام جهانی و جام ملتهای آسیا آندو فوق العاده بود که علاوه بر وظایف تخریبی کیفیت بازیسازی و آمار پاس گل بالایی داشت و بعنوان کاپیتان در تیمی که اشکان بدون تیم دعوت میشه حقش نبود اینطور بی سروصدا و غریبانه محو بشه
امیرعباس
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۶
وای خدای من بعد از قلعه نوعی و فکری و پاشازاده و نکونام و عنایتی و احتمالا ارش برهانی و علی سامره و صدالبته فرهاد مجیدی حالا یک مدعی دیگه هم به جمع مدعیان نیمکت مربیگری استقلال اضافه شد خدا به خیر بگذرونه!!!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر