فهرست
بارسلونا ۴-۲ سویا؛ ال‌کلاسیکو بدونِ مسی!
بارسلونا ۴-۲ سویا؛ ال‌کلاسیکو بدونِ مسی!

بارسلونا ۴-۲ سویا؛ ال‌کلاسیکو بدونِ مسی!

آی اسپورت - تیم های بارسلونا و سویا از هفته نهم لالیگا در ساعت ۲۲:۱۵ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۴-۲ به سود بارسای میزبان به پایان رسید. شاگردان والورده با این پیروزی ۱۸ امتیازی شدند و در صدر باقی ماندند.

بارسا در همان دقیقه ۳ بازی روی پاسکاری سمدو و مسی و با ضربه کوتینیو به گلی زودهنگام دست یافت. سویا خیلی زود می توانست بازی را مساوی کند اما ضربه محکم آرانا به تیر دروازه بارسا خورد. بارسا در دقیقه ۱۲ روی پاس سوارز و با ضربه دقیق مسی به گل دوم خودش هم رسید. مسی در دقیقه ۱۶ در یک صحنه تعادل خودش را از دست داد و از ناحیه دست دچار اسیب دیدگی شد. تلاش پزشکان بارسا نتیجه نداد و این بازیکن که درد زیادی می کشید در دقیقه ۲۶ جای خودش را به دمبله داد.

بازیکنان سویا در دقیقه ۵۶ اعتقاد به خطای هند آلبا در داخل محوطه داشتند اما داور در تصمیمی مشکوک دستور به ادامه بازی داد. آندره سیلوا در دقیقه ۶۱ روی سانتر ناواس می توانست گلزنی کند اما تراشتگن با یک عکس العمل تماشایی دروازه تیمش را نجات داد. دروازه بان آلمانی بارسا در برگشت هم توانست ضربه آرانا را مهار کند. بارسا در دقیقه ۶۲ روی یک ضد حمله پس از خطا روی سوارز صاحب پنالتی شد. ستاره اروگوئه ای این ضربه را به گل تبدیل کرد.

تیم سویا در دقیقه ۷۹ با ضربه تماشایی سارابیا موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند. این تیم در دقیقه ۸۶ می توانست گل دوم را هم بزند اما باز تراشتگن با دو عکس العمل زیبا مانع آن ها شد. سارابیا در صحنه بعدی توانست گلزنی کند اما داور این گل را به دلیل خطای هند مردود کرد. این پایان کار نبود و راکیتیچ در دقیقه ۸۸ با یک شوت زیبا توانست گل چهارم را برای بارسا بزند. سویا در وقت های تلف شده توسط موریل یکی دیگر از گل های خورده را جبران کرد.

     
آی اسپورت
2018-10-21 00:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر