فهرست
هفته ششم لیگ یک: نساجی، برنده دربی شمال
هفته ششم لیگ یک: نساجی، برنده دربی شمال

هفته ششم لیگ یک: نساجی، برنده دربی شمال

آی‌اسپورت- هفته ششم لیگ یک امروز با 6 بازی پیگیری شد و با بازی فردای اکسین و شهرداری ماهشهر به پایان می‌رسد. در مهمترین بازی امروز نساجی و ملوان در قائمشهر برابر هم قرار گرفتند که تیم مازنی ملوانان انزلی را با نتیجه 2-1 شکست داد تا پاشازاده دربی شمال را از نادر دست‌نشان برده باشد. نساجی با این برد 13 امتیازی شد و تا رده سوم بالا آمد. پایین‌تر از بادران 14 و نفت مسجدسلیمان 13 امتیازی. ملوان هم با همان 8 امتیاز در رده دهم قرار گرفت و ممکن است فردا یک پله دیگر هم سقوط کند. اگر اکسین بتواند در خانه از ماهشهری‌ها امتیاز بگیرد.

در دیگر بازی مهم مس کرمان در خانه برابر برق شیراز متوقف شد و به تساوی بدون گل رضایت داد. مس حالا با 11 امتیاز در رده چهارم قرار دارد و اگر فردا شهرداری ماهشهر در خانه اکسین از حریف امتیاز بگیرد جای مس را در رده چهارم خواهد گرفت. برق هم با این تساوی 10 امتیازی شد و در رده ششم ایستاد.

فجرسپاسی هم در خانه با یک گل ایرانجوان را برد و 9 امتیازی شد تا در جایگاه هشتم بایستد. در یک بازی جنجالی صبا و گل‌گهر به تساوی رضایت دادند. البته با جنجال فراوان. گل‌گهر با نتیجه 2-1 از صبا پیش بود اما دقیقه 96 بازی صبا گلی زد که مورد موافقت داور قرار نگرفت. اما دو دقیقه بعد کمک داور چهارم به همراه تیم داوری تصمیم گرفتند صحنه مشکوک دقایق قبل را گل اعلام کنند تا بازی به جنجال کشیده شود. در نهایت هم بازی با نتیجه 2-2 به پایان رسید.

در دیگر بازی‌ها مس رفسنجان با شهرداری تبریز بدون گل به تساوی رسید و ماشین سازی در خانه 2-1 از آلومینیوم شکست خورد.

لیگ یک
لیگ یک

۱    
آی اسپورت
2017-09-24 20:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر