فهرست
گروگانگیری استقلال؛ تعجب رسانه‌های ترک
گروگانگیری استقلال؛ تعجب رسانه‌های ترک

گروگانگیری استقلال؛ تعجب رسانه‌های ترک

آی‌اسپورت- سایت «۶۱saat» ترکیه اقدام عجیب مسئولان باشگاه استقلال را نسبت به مدافع‌شان بازتاب داد. مجید حسینی مدافع جوان تیم استقلال بعد از جام جهانی با پیشنهاد باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه مواجه شده و شب گذشته نیز در جلسه ای با سید رضا افتخاری به وی اعلام کرد قصد دارد برای ادامه فوتبالش راهی این کشور شود.

حسینی امروز برای گرفتن پاسپورتش به فدراسیون فوتبال رفت تا گذرنامه خود را که بعد از جام جهانی در اختیار مسئولان بود از آنها تحویل بگیرد اما مسئول مربوطه به این بازیکن اعلام کرد که معاون باشگاه زودتر پاسپورت او را از فدراسیون گرفته است! این مدافع با گلایه از اینکه چرا گذرنامه اش را به خودش تحویل نداده اند سراغ مسئولان باشگاه را گرفت اما نتوانست آنها را پیدا کند و در نهایت تصمیم دارد برای حل مشکلش دست به دامان رئیس فدراسیون فوتبال شود! وی در اعتراض خود به مسئولان فدراسیون گفت که مدیران استقلال گذرنامه‌اش را گرو گرفته اند که وی از این تیم نرود اما این کار اصلا درست نیست.

در این راستا سایت «۶۱saat» ترکیه این خبر را بازتاب داد و تیتر خبرش را این طور زد که مجید حسینی مدافع مدنظر ترابزون اسپور با رفتاری مواجه شد که او را شوکه کرد. این سایت ترکیه ای در داخل خبر جزئیات این قضیه را تشریح کرد.

 

نود

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2018-07-11 20:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
كيسه پاره كن
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۶
خخخخ بابا خب حال نميكنه تو كيسه بمونه، شما اسكولا چه اصراري داريد بازيكنا رو به زور نگه داريد داستان يه بازيكنم نيست منتظري، چشمي، حسيني، ابراهيمي، نورافكن،... همه دارن از اين تيم حكومتي فرار ميكنن، بازيكن بايد با دلش بياد مثل ترابي و سروش و شريفي و شيري كه حاضرن با پنجره بسته قرارداد ببندن ولي توي تيم محبوبشون باشن، بالاخره فرقه بين تيم اول ايران با تيم سوم پايتخت
محسن
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۴۱
یه نفر وارد جمعی شد و پرسید ماشینی که جلوی در بود مال شماها بود؟شخصی جواب داد بله مال منه!شخص تازه وارد گفت اما الان دزد ماشین را برد!صاحب ماشین، دوباره با خونسردی بیشتری گفت:هیچ غلطی نمیتوانند بکنند چون سوییچ ماشین پیش منه!!!! حکایت،حکایت مدیران نالایق استقلال است که دلشان را به سوییچ ماشین خوش کرده اند.بیشرفها، اصل تیم از هم پاشیده،اینکه داره قانونی جدا میشه.خانه از پای بست ویران است،خواجه در فکر نقش ایوان است!!!
***
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۴
وقتی بازیکن رو با پول اغوا میکنید نهایت یک یا دوفصل می مونه بعد درمیره مثل حسینی و کاوه رضایی
@
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۶
حماسه افرینی کیسه کشا همچنان ادامه داره دو روز که پیش که ریخته بودن پیج الاهلی و تا جون داشتن فحش دادن اخرش کامنت ها رو بستن اینم از امروز اَه اَه ادم حالش بهم میخوره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر