فهرست
کنفرانس منصوریان: منتظر حمله پرسپولیس هستم
کنفرانس منصوریان: منتظر حمله پرسپولیس هستم

کنفرانس منصوریان: منتظر حمله پرسپولیس هستم

آی اسپورت- سه برد پرگل در لیگ و صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اعتماد به نفس منصوریان را در آستانه دربی افزایش داده است. منصوریان اطمینان دارد بازیکنانش مغرور نشده‌اند و با وجود تجربه کمتر، توانایی شکست صدرنشین لیگ را دارند.

شاید وریا برسد

فردا برای تیم ما یک نقطه عطف خواهد بود. برای جوانان‌مان. نتیجه دربی فردا خیلی برای ما مهم است. جوانان ما مسیر خوبی را پیش رفته‌اند. تیم رقیب هم مسیر خوبی را در پیش گرفته است. فکر می‌کنم دربی خیلی خوبی را داشته باشیم. کمال که نیست و این را می‌دانیم. ترکیب را هم فردا بعد از ناهار اعلام می‌کنیم و هیچ چیز مشخص نیست. خبر خوب این است که آسیب دیدگی وریا به اندازه‌ای که فکر می‌کنیم نیست. ممکن است اگر کادر پزشکی صلاح بداند در 18 نفر داشته باشیم. جابر انصاری جزو 18 نفر هست اما مگویان را نداریم. از جابر هر چقدر که بخواهیم می‌توانیم استفاده کنیم.

برانکو برای ما شناسایی شده است

کار آنالیز روی پرسپولیس را از دور برگشت شروع کردیم. کاملا نفر به نفر نفرات این تیم را می‌شناسیم. برانکو با تمام احترام برای ما شناسایی شده است. با پرسپولیس بازی داریم نه سروش رفیعی. باید کلیت پرسپولیس را از کار بیندازیم. در آن صورت خود سروش هم شامل می شود. بعد از السد این تیم را بسیار جدی دنبال کردیم.

مغرور نشده‌ایم

نمونه‌ای غرور بین بازیکنانم ندیدم. آینده روشنی را دیده‌ایم و پلکانی برای رسیدن به این افق پیش می‌رویم. دربی فردا برای ما خیلی مهم است و خیلی با این جوان ها خارج از غرور به آن خوشبین هستیم. در بازی با السد حرکت اضافه‌ای از نفرات ما جلوی ژاوی و کل تیم حریف ندیدید. خارج از باد برد مقابل السد به بازی فردا قدم می‌گذاریم. این بازی نسبت به دربی رفت متفاوت است چرا که سه چهار نفر تغییر کرده اند. جایگاه پرسپولیس خیلی خوب است. همین جایگاه باعث می‌شود تا انگیزه مضاعف داشته باشیم که این جایگاه را به هم بزنیم. شانس دو تیم پنجاه - پنجاه است.و فشار و هجمه از ابتدای فصل بوده است. وقتی سرمربی استقلال و پرسپولیس باشید بیشتر از 24 ساعت نباید بابت یک برد خوشحال باشید. فردا خیلی باید باهوش باشیم.

موهایم سفید شد

مهمانی یا شب نشینی را همان جا اعلام کردم. باید 24 بهمن ماه روبروی هم قرار بگیریم برگزاری این مهمانی جالب نبود. برانکو دوست خوب من است. چون اسپانسر مشترک داریم ضمن احترام به 3090 با ایده برانکو موافقم و نباید می‌رفتیم. همین اسپانسر هست که دو سال سرخابی‌ها را نگه داشته است. من نسبت به بازی رفت، موهایم سفید شده است(خنده) صد در صد آن بازی تجربه اولم بود اما الان بهتر شده است. من تجریباتی بدست آوردم. انشالله به یاری خداوند هر دو تیم بدون مصدوم بیرون بیایند. بد پرسپولیس را نمی‌خواهیم.

از کی‌روش مشورت نگرفتیم

به خودمان احترام بگذاریم. من سرمربی تیمی هستیم که 30 میلیون هوادار دارد. قبل از بازی السد سرمربی الشحانیه مشورت داده بود. من خودم این  کاره‌ام و بهترین گروه آنالیز ایران را دارم. کی روش هم که الان فکر می کنم پرتغال یا آفریقای جنوبی باشد. ما فقط به گروه آنالیز و فنی خودم که نه نفر هستند توجه می‌کنم. کاملا با ایده‌های خودمان جلو می‌رویم. سعی می‌کنیم از تجربیاتی که دیده‌ایم استفاده کنیم.

هیچوقت نمی‌گویم از برانکو بهتر هستم

با تمام احترام به برانکو نگاه می‌کنم. رکوردها برای ما مهم نیستند. وقتی من بازی می‌کردم ایشان سرمربی تیم ملی بود. منکر توانایی ایشان نیستم حتی اگر فردا ببریم. به خودم اجازه نمی‌دهم بگویم از برانکو بهتر هستم. دربی جای باتجربه‌هاست اما جوانان ما با تجربه شده‌اند. السد برای ما پیش دربی بود. اعتقاد دارم که فضای دربی متفاوت است. هوادار هم 50-50 می نشیند. السد یک فیلتر قوی بود و بچه ها آن را رد کردند. تنه بچه ها به ژاوی خورد و دلهره از تن جوانان ما بیرون آمد. جوانانم خیلی زود با تجربه می‌شوند.

40 دقیقه بیشتر از پرسپولیس بازی کردیم

ما خودمان هم نگران بازی السد بودیم چرا که 30 دقیقه بیشتر بازی کردیم وبا استرس می‌شود 40 دقیقه. فضای استرسی داشتیم. فاصله کم برای ما با پرسپولیس متفاوت بود. گله‌ای به سازمان لیگ هست. می‌شد برنامه ریزی طوری باشد که پرسپولیس هم خارج از خانه در روز بازی با ما بازی کند. با 48 ساعت ریکاوری کم تر به مصاف پرسپولیس می‌رویم. آنها دو روز بیشتر استراحت کرده‌اند و در خانه بازی نه چندان سنگین مقابل تراکتور داشتند. حدود 80 درصد با کمک کادرمان ریکاوری کرده‌ایم. بازی رفت هم با نفت متفاوت بود. دیدگاه آن نفت با این استقلال فرق داشتیم. فقط 80 هوادار داشتیم اما الان نیمی از استادیوم را داریم. هر دو گروه می‌خواهند بازی خوبی را انجام دهند.

فقط یه تکه چمن می‌خواهم

درباره تفاوت امکانات  منکر نمی‌شوم. می توانیم از امکانت هتل المپیک برای استخر و سونا استفاده کنیم. من فقط زمین چمن می‌خواهم. نه اتاق کار می‌خواهم. نه خط کشی. فقط زمین تمرین. اینکه پرسپولیس این امکانات را دارد باید الگویی باشد که ما هم داشته باشیم. با برانکو در مهمانی شبانه درد و دل کردم. حدود 70 میلیون هوادار روی هم داریم. هواداری که نگران و خوشحال می شوند از باخت و برد. جفت تیم ما روی هم به اندازه یک تیم معمولی در حوزه خلیج فارس امکانات نداریم. قول و قرار گذاشتیم که امروز در زمین دوی ورزشگاه بیاییم. آب روی زمین بریزد دیگر نمی‌توانیم در این زمین تمرینم کنیم. مجبور شدیم که محل تمرین را تغییر دهیم. سال اینده به رییس باشگاه گفتم که با استفاده از قول‌هایی که از آقایان شفیع زاده گفتیم کمپ حجازی را تجهیز کنند. من چمن می‌خواهم. ما 6 سال است با یک متد بدنسازی می‌کنیم. این چهارمین بدنسازی هست که رفته است. الان با جونز در ارتباطیم اما خانواده او راضی نمی‌شوند که بیاید. گروه ما همان کار را انجام می‌دهد و انشالله موفق می‌شویم.

دوست دارم پرسپولیس حمله کند

من فقط دو کنفرانس حرف می زنم. قبل و بعد از بازی. چون صحبت های من و برانکو جذابیت دارد. حدفاصل این دو هر نقل قولی زده شود من قبول ندارم. به بچه ها فقط گفتم نقطه عطف شما دربی 84 است. حداقل بیست تا سی دربی را تماشا کرده‌ام. شاید دفاع کردیم. شاید حمله. شاید وسط زمین ماندیم. چیزی که به نفع تیم ما باشد را انجام دهیم. دوست دارم تیم برانکو از دقیقه 1 حمله کند. دوست دارم تیم هجومی پرسپولیس را فردا ببینم. اینکه شاید شغلم را از دست بدهم درست نیست. درست است که این بازی برای هواداران مهم است اما صحبتی در این باره مطرح نیست و چنین چیزی درست نیست.

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-02-11 15:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
منتقد
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۰
کلا تو فیلمه. .حالا اینا رو ولش آقای حسن زاده مشت سعید آقایی و کیانی به داور ایرانی جریمه نداشت؟
پرسپولیس سرور سوراخ شهر تبریز و کیسه تیم چهارم پایتخت
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۳
باشه :)) منتظر بمون داچ علی .. تقریبا 23 ساعت مونده تا نابود شین ...
قرمز
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۴۱
چقدر پررو تشریف داره این داچعلی. میگه برای رعایت عدالت باید بازی تراکتور و پرسپولیس روز سه شنبه اونهم توی تبریز برگزار میشده. این فتح الله زاده قول یه سیلی داده بود. چی شد پس . مسولین رسیدگی کنن لطفا
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر