فهرست
صیدهای چراغ‌خاموش؛ نیم‌نگاه برانکو به اصفهان
صیدهای چراغ‌خاموش؛ نیم‌نگاه برانکو به اصفهان

صیدهای چراغ‌خاموش؛ نیم‌نگاه برانکو به اصفهان

آی اسپورت - با توجه به شناخت و تفکراتی که از برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس وجود دارد، به نظر نمی‌رسد او برای فصل آینده تغییراتی زیادی در ترکیب نفرات پرسپولیس ایجاد کند، بعید است که پرسپولیس این بار هم بازیکنان زیادی جذب کند و خریدهای این تیم به سه، چهار بازیکن محدود خواهد شد. برای لیگ هجدهم با وجود اینکه پرسپولیسی‌ها از خرید بازیکن محروم بودند اما قرارداد چند بازیکن خود از جمله مهدی ترابی، سروش رفیعی، مهدی شیری و مهدی شریفی را در همان ابتدای فصل نهایی کردند تا با شروع نیم فصل دوم و اتمام محرومیت سرخپوشان از نقل و انتقالات، بتوانند به تیم برانکو برای موفقیت در لیگ برتر کمک کنند. برای فصل آینده هم به نظر می رسد قرمزها همین رویه را داشته باشند و پرسپولیسی‌ها چراغ خاموش کار خودشان برای خریدهای فصل آینده را آغاز کرده‌اند.

با توجه به اینکه محمد انصاری و حسین ماهینی دو مدافع پرسپولیس که با مصدومیت رو به رو هستند، برای فصل آینده می‌توانند پرسپولیسی‌ها را همراه کنند، به نظر می‌رسد نیاز اولیه برانکو برای فصل آینده بازیکنان هجومی باشد. البته تصمیم سید جلال حسینی برای فصل آینده و ماندن محمد نادری که به صورت قرضی در نیم فصل دوم به پرسپولیس آمده و عملکرد قابل قبولی هم داشته، نقش مهمی در انتخاب مهره‌های دفاعی برانکو برای لیگ نوزدهم دارد. در حال حاضر خرید یک مهاجم، یک مدافع و یک هافبک هجومی در دستور کار سرخپوشان پایتخت است.

پرسپولیسی ها در فاز هجومی اولین اقدام را برای خرید بازیکن جدید انجام داده‌اند. محمدرضا حسینی، هافبک هجومی ذوب آهن در لیست خرید پرسپولیس قرار دارد و شنیده می شود مذاکراتی با این بازیکن صورت گرفته است و حسینی هم که در چند فصل گذشته عملکرد قابل قبولی داشته در یکقدمی پیوستن به پرسپولیس در پایان فصل قرار دارد.

برانکو برای دو خرید دیگر پرسپولیس با توجه به حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و حساسیتی که این رقابت‌ها دارد، مهدی طارمی را برای خط حمله و میلاد محمدی را برای خط دفاعی در نظر دارد تا بتواند از تجربه‌ی بین‌المللی این دو بازیکن که سابقه‌ی بازی در جام جهانی را هم در کارنامه دارند، استفاده کند و اگر این دو بازیکن قصد نداشته باشند فوتبال خود را در اروپا ادامه دهند، برای لیگ نوزدهم به پرسپولیس می‌آیند. البته حضور طارمی در باشگاه پرسپولیس با توجه به ضعفی که در برخی از بازی‌ها مهاجمان این تیم در گلزنی داشته‌اند، محتمل‌تر است و در اولویت قرار دارد.

نود

۱۰ ۵  
آی اسپورت
2019-04-24 20:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حمید پرسپولیسی
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۴۴
طارمی هم مثل علیپور گلزن نیست و در تیم ملی هم کیروش به عنوان وینگر یا مهاجم سایه ازش استفاده میکرد بهتره برای مهاجم یا یک مهاجم درجه یک خارجی بگیریم یا کریم انصاریفرد را بگیریم که تجربه بین المللی و اروپایی داره و گلزن تر از طارمی و علیپوره
۲
فرهاد
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۰۷
برانکو دلال اگر عرضه داری بازیکن بساز نه ستاره دزدی کن بعد برانکو پرست ها ادعا دارند که برانکو مسلمان را احیا کرد و از چوب بازیکن می سازد در این سه سال حتی یک بازیکن جوان را ستاره نکرده حتی دروازبان دوم خودش را بنجل خارجی اورده . حسینی با سپاهان داخلی بسته خواب حسینی را ببینید
۳ ۲
شله
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۳۴
حالا بذار فرایند بازیکن سازی قندل برای شله تموم بشه بعد بیا افاضات کن. تو چه ادم پررویی و وقیحی هستی؟ همون مسلمانی که برانکو انداخت بیرون قندل به امید اینکه همون بازیکن موثر پرسپولیس باشه جذب کرد.
۵
پدر فرهاد
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۴۸
بخواب پسرم:)))
۵
امید از تفت
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۲۴
وقتی پرسپولیس یکساله پول مربی خودش را نداده، بازیکنان نصف قراردادشون را طلب دارند، چطور ممکنه به فکر جذب بازیکن باشه!!؟ شک نکنید اینها با هدف حاشیه سازی یا بازارگرمی انجام میشه. هرکی بخواد یه قرارداد تپل ببنده میگه از پرسپولیس پیشنهاد داره
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر