فهرست
رسمی؛ میلیچ بازگشت به استقلال را تایید کرد
رسمی؛ میلیچ بازگشت به استقلال را تایید کرد

رسمی؛ میلیچ بازگشت به استقلال را تایید کرد

آی اسپورت - استقلال این روزها با چالش‌های مختلفی مواجه است و مسئولان باشگاه در تلاشند تا این مسائل را حل و فصل کنند و آرامش را به هواداران آبی برگردانند. یکی از نگرانی های طرفداران استقلال طی روزهای گذشته به ماجرای ماندن یا رفتن هرویه میلیچ ستاره کروات آبی ها برمی‌گردد.

میلیچ بعد از پایان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و حذف استقلال دیگر به ایران نیامد و مستقیما دوحه را به مقصد زاگرب ترک کرد. او بعد از چند روز مرخصی و در حالی که همه انتظار داشتند به قراردادش با استقلال برای لیگ بیستم هم پایبند باشد اما در یک اقدام عجیب قرارداد خود را فسخ کرد!

میلیچ در قراردادش بندی وجود داشت که اگر مطالباتش را دریافت نکند می‌تواند قراردادش را به طور خودکار و یکطرفه فسخ کند و او بعد از چندین بار که از مدیرعامل پیشین و برکنار شده باشگاه وعده های مختلف شنید و هیچ کدام هم عملی نشد، تصمیم گرفت قراردادش را فسخ کند.مدیربرنامه های این بازیکن کروات هم تصویر فسخ قرارداد را به طور رسمی برای باشگاه استقلال ایمیل کرد.

 

با ارسال ایمیل فسخ قرارداد میلیچ به باشگاه مدیران باشگاه و به خصوص احمد مددی سرپرست مدیرعاملی استقلال و مهدی عبدیان عضو هیات مدیره تلاش های زیادی برای بازگرداندن میلیچ انجام دادند. در این بین عبدیان به عنوان مامور مستقیم مذاکره با میلیچ رایزنی های زیادی را با این ستاره کروات انجام داد تا او به ایران برگردد و کارش را با آبی ها از سر بگیرد.

حالا با وجود نگرانی هایی که درباره وضعیت میلیچ وجود داشت و گفته می‌شد این بازیکن تصمیمش را برای جدایی گرفته اما او امشب یک استوری در اینستاگرامش قرار داد که نشان می‌دهد تمایل به ماندن دارد.

میلیچ با انتشار عکسی از خودش با پیراهن استقلال و قرار دادن 4 قلب آبی زیر آن از علاقه اش به استقلال و ماندن در این تیم گفت. او همچنین پرچم ایران را بالای عکس خودش قرار داده و با فلشی که زیر آن عبارت SOON نمایش داده شده، اعلام کرده به زودی به کشور ما برمی‌گردد.

به نظر می‌رسد مذاکرات میلیچ با استقلالی ها خوب پیش رفته است. اتفاقی که هواداران استقلال را امیدوار می‌کند به منشن کردن مهدی عبدیان عضو هیات مدیره و کاظم قیم مدیرروابط بین الملل استقلال توسط میلیچ برمی‌گردد که ظاهرا این دو مدیر آبی ها توانسته اند ستاره کروات را راضی به بازگشت کنند.

امروز احمد مددی سرپرست مدیرعاملی استقلال هم درباره میلیچ امیدوارانه صحبت کرده و گفته بود که باشگاه در انتظار دریافت نامه منتفی شدن فسخ قرارداد توسط این بازیکن است  که انگار میلیچ راضی به این کار شده است.

حالا با این روند همه طرفداران استقلال امیدوار شده اند تا میلیچ هرچه سریع‌تر به ایران برگردد و کارش را با آبی ها برای لیگ بیستم از سر بگیرد. اتفاقی که می‌تواند در جناح چپ استقلال عایدی خوبی داشته باشد و شرایط مطلوبی را برای این تیم رقم بزند.

 

ورزش سه 

۳    
آی اسپورت
2020-10-19 22:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر