فهرست
امری باید برود!
امری باید برود!

امری باید برود!

آی‌اسپورت-  باید تمام شود. حالا! اونای امری شاید در جریان بازی‌های ملی از سوی مقامات آرسنال مورد حمایت قرار گرفته باشد اما نباید اجازه دهند این ماجرا طولانی‌تر شود. آخرین تساوی تیم برابر ساوتهمپتون که به عنوان تیم نوزدهم جدول به استادیوم امارات آمد و در هفت بازی قبلی‌اش برد نداشت، باید جایگاه مربی اسپانیایی را متزلزل کند. سوت‌های ممتد پایان بازی گویای همه چیز است و صدایشان خیلی بلندتر می‌شد اگر الکساندر لاکازت با گل دقیقه ۹۶ خود میهمان را از رسیدن به سه امتیاز شایسته‌اش باز نمی‌داشت. آرسنال پنج بازی است در لیگ برنده نشده، در ۱۳ بازی‌شان ۱۸گل زده و ۱۹ گل خورده‌اند، ما در حالی وارد دسامبر می‌شویم که تیم امری تفاضل گل منفی دارد.

این یعنی مدیر فوتبال باشگاه، رائول سالنهی، وینای ونکاتشام مدیر باشگاه و کروئنکه‌ها باید تصمیم به تغییر بگیرند. کمتر از دو هفته قبل در بیانیه‌ای از مربی‌شان اعلام حمایت کردند و همین، آرسنال را در موقعیت دشواری قرار می‌دهد اما باید به اشتباهشان اعتراف و همکاری با امری را قطع کنند. آنها برابر تیمی به دست و پا افتادند که یک ماه قبل در خانه‌اش  ۹-۰ به لستر باخت. این بازیکنان برای مربی‌شان بازی نمی‌کنند. مهم نیست چه می‌گویند، امری رختکن را از دست داده همانطور که هواداران تیم را. اینکه دقیقاً چرا مقابل تیم یکی مانده به آخر جدول از سه مدافع میانی استفاده کرد را فقط خودش می‌داند اما آشکارا تصمیم غلطی بود بخصوص با توجه به اینکه ماتئو گوندوزی و لوکاس توریرا جلوی این سه نفر بازی می‌کردند. این یعنی آرسنال فقط سه بازیکن هجومی داشت، مسعود اوزیل، پیر امریک اوبامیانگ و لاکازت و جای تعجب نبود که هیچ خلاقیتی از این تیم بروز نمی‌کرد. خوش‌شانس بودند که نیمه اول هر تیم یک گل زد. گل تساوی لاکازت بعد از گل دنی اینگز یکی از سه ضربه آرسنال در نیمه اول بود در حالی که ساوتهمپتون ۱۰ تا زد. نیکلا پپه جای کالوم چمبرز را گرفت و سیستم بازی آرسنال ۱-۳-۲-۴شد، قطعاً از نظر هجومی بهتر شدند. پپه دو موقعیت طلایی را از دست داد اما ساوتهمپتون همیشه در ضدحمله خطرناک بود. با پنالتی جیمز واردپروس که برند لنو دفعش کرد اما زننده توپ زودتر از همه به آن رسید، میهمان پیش افتاد. ۲۰ دقیقه مانده بود و آرسنال باید کاری می‌کرد اما این اتفاق نیفتاد.

ساوتهمپتون چند فرصت خوب برای زدن گل‌های بیشتر را از دست داد و در دقیقه ششم وقت‌های تلف‌شده با سانتر گابریل مارتینلی و گلزنی مهاجم تیم ملی فرانسه، آرسنال از شکست گریخت. آیا این گل می‌تواند امری را نگه دارد؟ نباید ولی شاید. اگر این اتفاق بیفتد سؤال‌های جدی پیش روی سالنهی و بقیه تصمیم‌گیران آرسنال قرار می‌گیرد. واقعاً چه می‌بینند که انتظار دارند امری اوضاع را سامان دهد. آرسنال یک تیم آشفته شده و این کاملاً آشکار است. اگر سالنهی که یک دهه مدیر فوتبال بارسلونا بوده، نمی‌تواند ببیند، این به اندازه فوتبالی که تیم امری هر هفته ارائه می‌کند، نگران‌کننده است.

منبع: دیلی اکسپرس 

۲    
آی اسپورت
2019-11-25 19:04:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر